Wimbledon 2014: plan gier na piątek – Janowicz i Radwańska w akcji

Dokończenie meczu Jerzego Janowicza z Lleytonem Hewittem i starcie Agnieszki Radwańskiej z Michelle Larcher de Brito będą najważniejszymi "polskimi" wydarzeniami piątego dnia Wimbledonu 2014. Prezentujemy kolejność gier na wszystkich kortach 27. czerwca 2014.

Drabinki i wyniki Wimbledonu 2014 >>

KORT CENTRALNY od 14:00
1. Novak Djokovic (SRB) [1] v Gilles Simon (FRA)
2. Petra Kvitova (CZE) [6] v Venus Williams (USA) [30]
3. Andy Murray (GBR) [3] v Roberto Bautista Agut (ESP) [27]
KORT nr 1 od 14:00
1. Barbora Zahlavova Strycova (CZE) v Na Li (CHN) [2]
2. Grigor Dimitrov (BUL) [11] v Aleksandr Dołgopołow (UKR) [21]
3. Marin Cilic (CRO) [26] v Tomas Berdych (CZE) [6]
KORT nr 2 od 12:30
1. Simona Halep (ROU) [3] v Lesia Tsurenko (UKR)
2. Jerzy Janowicz (POL) [15] vs Lleyton Hewitt (AUS) – ok. 14:00
3. Michelle Larcher De Brito (POR) v Agnieszka Radwańska (POL) [4] – ok. 15:15
4. Jamie Murray (GBR) [14] / John Peers (AUS) [14] v Jamie Delgado (GBR) / Gilles Muller (LUX)
KORT nr 3 od 12:30
1. Caroline Wozniacki (DEN) [16] v Ana Konjuh (CRO)
2. Jimmy Wang (TPE) v Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [14]
3. Lucie Safarova (CZE) [23] v Dominika Cibulkova (SVK) [10]
KORT 12 od 12:30
1. Feliciano Lopez (ESP) [19] v Ante Pavic (CRO)
2. James Ward (GBR) / Anna Smith (GBR) v Nicholas Monroe (USA) / Shuai Zhang (CHN)
3. Sergiej Stachowski (UKR) v Jeremy Chardy (FRA)
KORT 18 od 12:30
1. Belinda Bencic (SUI) v Victoria Duval (USA)
2. Marcel Granollers (ESP) [30] vs Santiago Giraldo (COL)
3. Leonardo Mayer (ARG) v Andrej Kuznietcow (RUS)
KORT 8 od 12:30
1. Klara Koukalova (CZE) / Monica Niculescu (ROU) v Garbine Muguruza (ESP) [16] / Carla Suarez Navarro (ESP) [16]
2. Bob Bryan (USA) [1] / Mike Bryan (USA) [1] v Matthew Ebden (AUS) / Samuel Groth (AUS)
3. Pablo Cuevas (URU) [16] / David Marrero (ESP) [16] v Austin Krajicek (USA) / Donald Young (USA)
KORT 16 od 12:30
1. Caroline Garcia (FRA) v Jekaterina Makarowa (RUS) [22]
2. Shuai Peng (CHN) v Lauren Davis (USA)
3. Irina-Camelia Begu (ROU) / Karin Knapp (ITA) v Jekaterina Makarowa (RUS) [5] / Jelena Wiesnina (RUS) [5]
4. Andre Begemann (GER) / Olga Sawczuk (UKR) v Florin Mergea (ROU) / Jelina Switolina (UKR)
5. Robin Haase (NED) / Barbora Zahlavova Strycova (CZE) v Daniele Bracciali (ITA) / Karin Knapp (ITA)
KORT 17 od 12:30
1. Kevin Anderson (RSA) [20] v Fabio Fognini (ITA) [16]
2. Bojana Jovanovski (SRB) v Tereza Smitkova (CZE)
3. Simone Bolelli (ITA) / Fabio Fognini (ITA) v Marcel Granollers (ESP) [6] / Marc Lopez (ESP) [6]
4. Mate Pavic (CRO) / Bojana Jovanovski (SRB) v Jurgen Melzer (AUT) / Anabel Medina Garrigues (ESP)
KORT 4 od 12:30
1. Lucie Hradecka (CZE) [13] / Michaella Krajicek (NED) [13] vFlavia Pennetta (ITA) / Samantha Stosur (AUS)
2. Liezel Huber (USA) [15] / Lisa Raymond (USA) [15] v Shuko Aoyama (JPN) / Renata Voracova (CZE)
3. Martin Emmrich (GER) / Michaella Krajicek (NED) v Santiago Gonzalez (MEX) / Yung-Jan Chan (TPE)
4. Treat Huey (PHI) / Lisa Raymond (USA) v Lukas Dlouhy (CZE) / Liezel Huber (USA)
KORT 16 od 12:30
1. Julien Benneteau (FRA) [4] / Edouard Roger-Vasselin (FRA) [4] v Andre Begemann (GER) / Lukas Rosol (CZE)
2. Alla Kudrjawcewa (RUS) [11] / Anastasia Rodionova (AUS) [11] v Madison Keys (USA) / Alison Riske (USA)
3. Lukas Rosol (CZE) / Klara Koukalova (CZE) v Martin Klizan (SVK) / Belinda Bencic (SUI)
4. Henri Kontinen (FIN) / Alla Kudrjawcewa (RUS) v Chris Guccione (AUS) / Oksana Kalashnikova (GEO)
KORT 17 od 12:30
1. Tejmuraz Gabaszwili (RUS) / Michaaił Kukuszkin (KAZ) v Mate Pavic (CRO) / Andre Sa (BRA)
2. Francesca Schiavone (ITA) / Silvia Soler-Espinosa (ESP) v Jarmila Gajdosova (AUS) / Arina Rodionova (AUS)
3. Frantisek Cermak (CZE) / Lucie Hradecka (CZE) v Oliver Marach (AUT) / Karolina Pliskova (CZE)
4. Ljudmyła Kiczenok (UKR) / Nadiia Kiczenok (UKR) vs Lauren Davis (USA) / Monica Puig (PUR)
KORT 10 od 12:30
1. Jonathan Marray (GBR) / John-Patrick Smith (AUS) v Juan-Sebastian Cabal (COL) [15] / Marcin Matkowski (POL) [15]
2. Naomi Broady (GBR) / Eleni Daniilidou (GRE) vs Raquel Kops-Jones (USA) [7] / Abigail Spears (USA) [7]
3. Scott Lipsky (USA) / Jie Zheng (CHN) v Colin Fleming (GBR) / Jocelyn Rae (GBR)
4. Neal Skupski (GBR) / Naomi Broady (GBR) v Robert Farah (COL) / Darija Jurak (CRO)
KORT 11 od 12:30
1. Zarina Dijas (KAZ) / Patricia Mayr-Achleitner (AUT) v Anabel Medina Garrigues (ESP) [12] / Jarosława Szvwdowa (KAZ) [12]
2. Jaroslav Levinsky (CZE) / Jiri Vesely (CZE) v Eric Butorac (USA) [13] / Raven Klaasen (RSA) [13]
3. Dustin Brown (GER) / Jan-Lennard Struff (GER) v Daniel Nestor (CAN) [3] / Nenad Zimonjic (SRB) [3]
4. Jaroslav Levinsky (CZE) / Janette Husarova (SVK) v Dmitrij Tursunow (RUS) / Megan Moulton-Levy (USA)
DO USTALENIA nie przed 18:00
1. Ross Hutchins (GBR) / Heather Watson (GBR) v Michaił Elgin (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS)
1. Dominic Inglot (GBR) / Johanna Konta (GBR) v Raven Klaasen (RSA) / Marina Erakovic (NZL


pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/