Wimbledon 2014: Plan gier na sobotę 28. czerwca 2014

Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz rozegrają w sobotę swoje mecze trzeciej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu 2014. Pierwszy z nich zagra o 12:30 z Milosem Raonicem, a drugi w ostatnim meczu dnia na korcie 12 z Tommym Robredo. Prezentujemy terminarz dnia na wszystkich kortach.

TERMINARZ I DRABINKI WIMBLEDONU 2014 >>

KORT CENTRALNY od 14:00
1. Mikhail Kukushkin (KAZ) v Rafael Nadal (ESP) [2]
2. Alison Riske (USA) v Maria Sharapova (RUS) [5]
3. Santiago Giraldo (COL) v Roger Federer (SUI) [4]
KORT Nr 1 od 14:00
1. Serena Williams (USA) [1] v Alize Cornet (FRA) [25]
2. Ana Ivanovic (SRB) [11] v Sabine Lisicki (GER) [19]
3. Stan Wawrinka (SUI) [5] v Denis Istomin (UZB)
KORT NR 2
1. Milos Raonic (CAN) [8] v Łukasz Kubot (POL)
2. Simona Halep (ROU) [3] v Belinda Bencic (SUI)
3. Bob Bryan (USA) [1] / Mike Bryan (USA) [1] v Roberto Bautista Agut (ESP) / Igor Sijsling (NED)
KORT NR 3
1. Andrea Petkovic (GER) [20] v Eugenie Bouchard (CAN) [13]
2. Feliciano Lopez (ESP) [19] v John Isner (USA) [9]
3. Andrea Petkovic (GER) / Magdalena Rybarikova (SVK) v Jarmila Gajdosova (AUS) / Arina Rodionova (AUS)
4. Serena Williams (USA) [8] / Venus Williams (USA) [8] v Kristina Barrois (GER) / Stefanie Voegele (SUI)
KORT 12
1. Su-Wei Hsieh (TPE) [1] / Shuai Peng (CHN) [1] v Yuliya Beygelzimer (UKR) / Klaudia Jans-Ignacik (POL)
2. Angelique Kerber (GER) [9] v Kirsten Flipkens (BEL) [24]
3. Jerzy Janowicz (POL) [15] v Tommy Robredo (ESP) [23]
KORT  18 od 12:30
1. Vera Zvonareva (RUS) v Zarina Diyas (KAZ)
2. Simone Bolelli (ITA) v Kei Nishikori (JPN) [10]
3. Nenad Zimonjic (SRB) [15] / Samantha Stosur (AUS) [15] v Martin Emmrich (GER) / Michaella Krajicek (NED)
4. Feliciano Lopez (ESP) / Jurgen Melzer (AUT) v 
Jean-Julien Rojer (NED) [11] / Horia Tecau (ROU) [11]
KORT 8 od 12:30
1. Nick Kyrgios (AUS) v Jiri Vesely (CZE)
2. Madison Keys (USA) v Yaroslava Shvedova (KAZ)
3. Chris Guccione (AUS) / Lleyton Hewitt (AUS) v Łukasz Kubot (POL) [7] / Robert Lindstedt (SWE) [7]
4. Alize Cornet (FRA) / Caroline Garcia (FRA) v 
Raquel Kops-Jones (USA) [7] / Abigail Spears (USA) [7]
KORT 4 od 12:00
1. Joshua Sapwell (GBR) v Orlando Luz (BRA) [3]
2. Emily Arbuthnott (GBR) v Shilin Xu (CHN) [10]
3. Tim Van Rijthoven (NED) v Jumpei Yamasaki (JPN) [15]
4. Katie Swan (GBR) v Ioana Loredana Rosca (ROU) [11]
5. Marketa Vondrousova (CZE) [12] v Freya Christie (GBR)
KORT 5 od 12:00
1. Dasha Ivanova (USA) v Qiu Yu Ye (CHN)
2. Raveena Kingsley (USA) v Simona Heinova (CZE)
3. Juan Jose Rosas (PER) v Harry Bourchier (AUS)
4. Marie Bouzkova (CZE) v Rebecca Sramkova (SVK)
5. Ivana Jorovic (SRB) [1] v Kaitlyn McCarthy (USA)
KORT 6 od 12:30
1. Martin Klizan (SVK) / Dominic Thiem (AUT) v 
Alexander Peya (AUT) [2] / Bruno Soares (BRA) [2]
2. Rohan Bopanna (IND) [8] / Aisam Qureshi (PAK) [8] v 
Vasek Pospisil (CAN) / Jack Sock (USA)
KORT 7 od 12:00
1. Petros Chrysochos (CYP) v Quentin Halys (FRA) [5]
2. Marc Polmans (AUS) v Logan Smith (USA)
3. Francisco Bahamonde (ARG) v Bogdan Bobrov (RUS)
4. Jaqueline Adina Cristian (ROU) v Francoise Abanda (CAN) [7]
5. Nicolas Alvarez (PER) v Alex Molcan (SVK)
KORT 9 od 12:00
1. Ryotaro Matsumura (JPN) v Nicolae Frunza (ROU)
2. Daniil Medvedev (RUS) [16] v Petar Conkic (SRB)
3. Jaume Munar (ESP) [4] v Ku Keon Kang (KOR)
4. Tami Grende (INA) v Anna Bondar (HUN) [15]
5. Matias Zukas (ARG) [13] v Chan-Yeong Oh (KOR)
KORT 10 od 12:30
1. Leander Paes (IND) [5] / Radek Stepanek (CZE) [5] v Santiago Gonzalez (MEX) / Scott Lipsky (USA)
2. Lyudmyla Kichenok (UKR) / Nadiia Kichenok (UKR) v Sara Errani (ITA) [2] / Roberta Vinci (ITA) [2]
3. Neal Skupski (GBR) / Naomi Broady (GBR) v David Marrero (ESP) [9] / Arantxa Parra-Santonja (ESP) [9]
4. Belinda Bencic (SUI) / Tsvetana Pironkova (BUL) v Timea Babos (HUN) [14] / Kristina Mladenovic (FRA) [14]
KORT 11 od 12:30
1. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) / Lucie Safarova (CZE) v Cara Black (ZIM) [4] / Sania Mirza (IND) [4]
2. Daniela Hantuchova (SVK) / Mirjana Lucic-Baroni (CRO) v Ekaterina Makarova (RUS) [5] / Elena Vesnina (RUS) [5]
3. Martin Blasko (SVK) v Francis Tiafoe (USA) [7]
4. Naiktha Bains (AUS) [16] v Greetje Minnen (BEL)
5. Evgeniya Levashova (RUS) v Bianca Turati (ITA)

KORT 3 od 12:30
1. Tomasz Bednarek (POL) / Vania King (USA) v Max Mirnyi (BLR) [14] / Hao-Ching Chan (TPE) [14]
2. Michael Llodra (FRA) [12] / Nicolas Mahut (FRA) [12] v Johan Brunstrom (SWE) / Frederik Nielsen (DEN)
3. Julia Goerges (GER) [10] / Anna-Lena Groenefeld (GER) [10] v Eva Hrdinova (CZE) / Bojana Jovanovski (SRB)
4. Aisam Qureshi (PAK) [16] / Vera Dushevina (RUS) [16] v Oliver Marach (AUT) / Karolina Pliskova (CZE)
KORT 16 od 12:30
1. Vera Dushevina (RUS) / Chanelle Scheepers (RSA) v Andrea Hlavackova (CZE) [9] / Jie Zheng (CHN) [9]
2. Ashleigh Barty (AUS) [6] / Casey Dellacqua (AUS) [6] v Kimiko Date-Krumm (JPN) / Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
3. Julian Knowle (AUT) [9] / Marcelo Melo (BRA) [9] v Aleksandr Nedovyesov (KAZ) / Dmitry Tursunov (RUS)
4. John Peers (AUS) [12] / Ashleigh Barty (AUS) [12] v Jaroslav Levinsky (CZE) / Janette Husarova (SVK)

KORT 19 od 12:30
1. Rhett Purcell (GBR) v Alex Rybakov (USA)
2. Anhelina Kalinina (UKR) [9] v Harriet Dart (GBR)
3. Bogdan Ionut Apostol (ROU) v Yunseong Chung (KOR)
4. Joel Cannell (GBR) v Jan Zieliński (POL) – juniorzy
5. Isabelle Wallace (GBR) v Julia Grabher (AUT)
DO USTALENIA nie przed 18:00
1. Jamie Murray (GBR) [10] / Casey Dellacqua (AUS) [10] v TBD
2. Nicholas Monroe (USA) / Shuai Zhang (CHN) v Bruno Soares (BRA) [13] / Martina Hingis (SUI) [13]
3. Rohan Bopanna (IND) [7] / Andrea Hlavackova (CZE) [7] v Colin Fleming (GBR) / Jocelyn Rae (GBR)


pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/