Wimbledon 2014: plan gier na środę 2. lipca

Korty Wimbledonu

Kurczy się polska reprezentacja na Wimbledonie 2014. W grze pozostali już tylko trzej nasi juniorzy, z czego tylko jeden w turnieju singlowym. W drugiej rundzie Jan Zieliński zagra z Amerykaninem Mmohem. W turniejach seniorskich pomału poznajemy półfinalistów, w środę m.in. mecze Murray – Dimitrow i Federer – Wawrinka.

Drabinki i wyniki Wimbledonu >>

Plan gier na środę:

KORT CENTRALNY – od 13:00
1. Simona Halep (ROU) [3] v Sabine Lisicki (GER) [19]
2. Andy Murray (GBR) [3] v Grigor Dimitrov (BUL) [11]
3. Stan Wawrinka (SUI) [5] v Roger Federer (SUI) [4]
KORT NR 1 od 13:00
1. Eugenie Bouchard (CAN) [13] v Angelique Kerber (GER) [9]
2. Novak Djokovic (SRB) [1] v Marin Cilic (CRO) [26]
3. Milos Raonic (CAN) [8] v Nick Kyrgios (AUS)
KORT NR 2 od 12:30
1. Shuko Aoyama (JPN) / Renata Voracova (CZE) v Sara Errani (ITA) [2] / Roberta Vinci (ITA) [2]
2. Bob Bryan (USA) [1] / Mike Bryan (USA) [1] v Julian Knowle (AUT) [9] / Marcelo Melo (BRA) [9]
3. Martin Klizan (SVK) / Belinda Bencic (SUI) v Bruno Soares (BRA) [13] / Martina Hingis (SUI) [13]
4. Aisam Qureshi (PAK) [16] / Vera Dushevina (RUS) [16] v Bob Bryan (USA) [2] / Kveta Peschke (CZE) [2]
KORT NR 3 od 12:30
1. Su-Wei Hsieh (TPE) [1] / Shuai Peng (CHN) [1] v Timea Babos (HUN) [14] / Kristina Mladenovic (FRA) [14]
2. Leander Paes (IND) [5] / Radek Stepanek (CZE) [5] v Jean-Julien Rojer (NED) [11] / Horia Tecau (ROU) [11]
3. John Peers (AUS) [12] / Ashleigh Barty (AUS) [12] v Daniel Nestor (CAN) [5] / Kristina Mladenovic (FRA) [5]
4. Mate Pavic (CRO) / Bojana Jovanovski (SRB) vs Horia Tecau (ROU) [6] / Sania Mirza (IND) [6]
KORT 12 od 12:30
1. Albert Costa (ESP) [2] / Thomas Johansson (SWE) [2] v Jacco Eltingh (NED) / Paul Haarhuis (NED)
2. Alla Kudryavtseva (RUS) [11] / Anastasia Rodionova (AUS) [11] v Raquel Kops-Jones (USA) [7] / Abigail Spears (USA) [7]
3. Julien Benneteau (FRA) [4] / Edouard Roger-Vasselin (FRA) [4] v Michael Llodra (FRA) [12] / Nicolas Mahut (FRA) [12]
4. Martina Navratilova (USA) / Selima Sfar (TUN) v Iva Majoli (CRO) / Magdalena Maleeva (BUL)
5. Rohan Bopanna (IND) [7] / Andrea Hlavackova (CZE) [7] v Mikhail Elgin (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS)
KORT 18 od 12:30
1. Chris Guccione (AUS) / Oksana Kalashnikova (GEO) v Max Mirnyi (BLR) [14] / Hao-Ching Chan (TPE) [14]
2. Jamie Murray (GBR) [10] / Casey Dellacqua (AUS) [10] vs Jesse Huta Galung (NED) / Andreja Klepac (SLO)
3. Andrea Petkovic (GER) / Magdalena Rybarikova (SVK) v Julia Goerges (GER) [10] / Anna-Lena Groenefeld (GER) [10]
4. Nenad Zimonjic (SRB) [15] / Samantha Stosur (AUS) [15] v Eric Butorac (USA) / Timea Babos (HUN)
5. Greg Rusedski (GBR) / Fabrice Santoro (FRA) v Wayne Ferreira (RSA) / Mark Petchey (GBR)
6. Jean-Julien Rojer (NED) [8] / Anna-Lena Groenefeld (GER) [8] v Florin Mergea (ROU) / Elina Svitolina (UKR)
KORT 8 od 12:30
1. Lucas Miedler (AUT) v Naoki Nakagawa (JPN) [9]
2. Jaume Munar (ESP) [4] v Francisco Bahamonde (ARG)
3. Filippo Baldi (ITA) / Lucas Miedler (AUT) v Duck Hee Lee (KOR) / Simon Friis Soendergaard (DEN)
4. Joel Cannell (GBR) / Max Stewart (GBR) v Francisco Bahamonde (ARG) [6] / Matias Zukas (ARG) [6]
5. Regina Clark (MEX) / Yolimar Ogando (PUR) v Justina Mikulskyte (LTU) / Natalia Vikhlyantseva (RUS)
KORT 16 od 12:30
1. Nathalie Tauziat (FRA) / Andrea Temesvari (HUN) v Jana Novotna (CZE) / Barbara Schett (AUT)
2. Dalma Galfi (HUN) v Maia Lumsden (GBR)
3. Matteo Berrettini (ITA) / Andrea Pellegrino (ITA) v Rafael Matos (BRA) / Joao Menezes (BRA)
4. Ryotaro Matsumura (JPN) / Jumpei Yamasaki (JPN) v Bogdan Ionut Apostol (ROU) / Nicolae Frunza (ROU)
5. Jaqueline Adina Cristian (ROU) / Elena Gabriela Ruse (ROU) v Maia Lumsden (GBR) / Gabriella Taylor (GBR)
KORT 17 od 12:30
1. Vasek Pospisil (CAN) / Jack Sock (USA) v Mate Pavic (CRO) / Andre Sa (BRA)
2. Kristina Barrois (GER) / Stefanie Voegele (SUI) v Andrea Hlavackova (CZE) [9] / Jie Zheng (CHN) [9]
3. Tracy Austin (USA) [2] / Helena Sukova (CZE) [2] v Andrea Jaeger (USA) / Rennae Stubbs (AUS)
4. Lindsay Davenport (USA) [1] / Mary Joe Fernandez (USA) [1] v Anne Keothavong (GBR) / Conchita Martinez (ESP)
KORT 4 od 12:00
1. Gabriella Taylor (GBR) v Tami Grende (INA)
2. Kristina Schmiedlova (SVK) [8] v Kimberly Birrell (AUS)
3. Julian Cash (GBR) / Alexander Sendegeya (GBR) v Orlando Luz (BRA) [3] / Marcelo Zormann (BRA) [3]
4. Dasha Ivanova (USA) / Katrine Isabel Steffensen (USA) v Kimberly Birrell (AUS) / Greetje Minnen (BEL)
5. Simona Heinova (CZE) [7] / Marketa Vondrousova (CZE) [7] v Emily Arbuthnott (GBR) / Holly Hutchinson (GBR)
KORT 5 od 12:30
1. Simon Friis Soendergaard (DEN) v Hyeon Chung (KOR) [2]
2. Yunseong Chung (KOR) v Francis Tiafoe (USA) [7]
3. Justina Mikulskyte (LTU) v Ioana Loredana Rosca (ROU) [11]
4. Stefan Kozlov (USA) [1] / Andrey Rublev (RUS) [1] v Yunseong Chung (KOR) / Alex Rybakov (USA)
5. Tami Grende (INA) / Qiu Yu Ye (CHN) v Jana Fett (CRO) [6] / Ioana Loredana Rosca (ROU) [6]
6. Helen Ploskina (UKR) / Julia Terziyska (BUL) v Luisa Stefani (BRA) / Renata Zarazua (MEX)
KORT 6 od 12:00
1. Stefan Kozlov (USA) [6] v Pedro Martinez Portero (ESP)
2. Jan Zielinski (POL) v Michael Mmoh (USA) [11]
3. Jay Clarke (GBR) / Marcus Walters (GBR) v 
Naoki Nakagawa (JPN) / Tim Van Rijthoven (NED)
4. Michael Mmoh (USA) [4] / Francis Tiafoe (USA) [4] v Bogdan Bobrov (RUS) / Dennis Uspensky (USA)
5. Paula Badosa Gibert (ESP) [5] / Aliona Bolsova Zadoinov (ESP) [5] v Katherine Sebov (CAN) / Leticia Garcia Vidal (BRA)
KORT 7 od 12:00
1. Filippo Baldi (ITA) v Jordi Arconada (ARG)
2. Seone Mendez (AUS) v Francoise Abanda (CAN) [7]
3. Harry Bourchier (AUS) / Marc Polmans (AUS) v Jordi Arconada (ARG) / Petar Conkic (SRB)
4. Kamil Majchrzak (POL) [8] / Jan Zielinski (POL) [8] v Daniil Medvedev (RUS) / Akira Santillan (AUS)
5. Katie Boulter (GBR) [4] / Ivana Jorovic (SRB) [4] v Evgeniya Levashova (RUS) / Seone Mendez (AUS)
KORT 9 od 12:00
1. Taylor Harry Fritz (USA) v Marcelo Zormann (BRA) [14]
2. Tornado Alicia Black (USA) [3] v Rebecca Sramkova (SVK)
3. Nicolas Alvarez (PER) / Henrik Wiersholm (USA) v Taylor Harry Fritz (USA) / Logan Smith (USA)
4. Martin Blasko (SVK) / Alex Molcan (SVK) v Quentin Halys (FRA) [2] / Johan Sebastien Tatlot (FRA) [2]
5. Michaela Gordon (USA) / Sofia Kenin (USA) v Viktoria Kuzmova (SVK) [8] / Kristina Schmiedlova (SVK) [8]
KORT 10 od 12:00
1. Matias Zukas (ARG) [13] v Pedro Iamachkine (PER)
2. Jelena Ostapenko (LAT) v Natalia Vikhlyantseva (RUS)
3. Jan Choinski (GER) / Hubert Hurkacz (POL) v Seong Chan Hong (KOR) / Ku Keon Kang (KOR)
4. Pedro Martinez Portero (ESP) [5] / Jaume Munar (ESP) [5] v Lloyd George Muirhead Harris (RSA) / Pedro Iamachkine (PER)
5. Raveena Kingsley (USA) / Kaitlyn McCarthy (USA) v Naiktha Bains (AUS) [3] / Tornado Alicia Black (USA) [3]
6. Jodie Anna Burrage (GBR) / Anastasia Mikheeva (GBR) v Anna Bondar (HUN) / Jelena Ostapenko (LAT)
KORT 11 od 12:00
1. Johan Sebastien Tatlot (FRA) [8] v Alex Molcan (SVK)
2. Greetje Minnen (BEL) v Sofia Kenin (USA)
3. Omar Jasika (AUS) / Juan Jose Rosas (PER) v Daniel Appelgren (SWE) / David Poljak (CZE)
4. Anhelina Kalinina (UKR) [1] / Iryna Shymanovich (BLR) [1] v Ipek Soylu (TUR) / Shilin Xu (CHN)
5. Lucie Wargnier (FRA) / Margot Yerolymos (FRA) v Marie Bouzkova (CZE) / Dalma Galfi (HUN)
KORT 19 od 12:00
1. Ipek Soylu (TUR) v Elena Gabriela Ruse (ROU)
2. Michaela Gordon (USA) v Isabelle Wallace (GBR)
3. Jamie Malik (GBR) / Rhett Purcell (GBR) v Petros Chrysochos (CYP) [7] / Nino Serdarusic (CRO) [7]
4. Anna Brogan (GBR) / Harriet Dart (GBR) v Usue Maitane Arconada (USA) / Fanny Stollar (HUN)
5. Freya Christie (GBR) / Isabelle Wallace (GBR) v Catherine Cartan Bellis (USA) / Katie Swan (GBR)
6. Julia Grabher (AUT) / Bianca Turati (ITA) v Priscilla Hon (AUS) [2] / Jil Belen Teichmann (SUI) [2]
DO USTALENIA NIE PRZED 18:00
1. Thomas Enqvist (SWE) / Mark Philippoussis (AUS) v Goran Ivanisevic (CRO) / Ivan Ljubicic (CRO)
2. Peter McNamara (AUS) / Paul McNamee (AUS) v Rick Leach (USA) / Mark Woodforde (AUS)
3. Jeremy Bates (GBR) [2] / Anders Jarryd (SWE) [2] v Sergio Casal (ESP) / Joakim Nystrom (SWE)

 

 


pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/