Jesteś tutaj
Główna > Włochy 2014 – MŚ siatkarek

Włochy 2014 MŚ w siatkówce kobiet
Prezentujemy tabele, terminarze i wyniki siatkarskich mistrzostw świata Kobiet, które w dniach 23 września – 10 sierpnia odbędą się we Włoszech.

WYNIKI LIVE >>

[tab:FINAŁY]

Mecze w Mediolanie

MECZ DATA/GODZ:
O TRZECIE MIEJSCE:
Brazylia   Włochy 3:2 (25:15, 25:13, 22:25, 22:25, 15:7) 12/10/14 – 17:00
FINAŁ:
Chiny   USA 1:3 (25:27, 20:25, 25:16, 24:26) 12/10/14 – 20:00

[tab:A]

#
 
DRUŻYNA
M
W(3:2)
P(2:3)
SET:
RATIO:
PKT:
1. Włochy 5 4 (0) 1 (1) 14:4 3.50 13
2. Dominikana 5 5 (3) 0 (0) 15:7 2.14 12
3. Chorwacja 5 3 (1) 2 (1) 11:10 1.10 9
4. Niemcy 5 2 (0) 3 (2) 11:9 1.22 7
5. Argentyna 5 1 (0) 4 (0) 5:12 0.42 3
6. Tunezja 5 0 (0) 5 (0) 1:15 0.07 0

Do II fazy awansują po 4. najlepsze zespoły z każdej grupy. Rozegrane mecze między drużynami, które awansują, będą zaliczone w tabeli drugiej fazy.

Terminarz:

Mecze w Rzymie

MECZ: DATA/GODZ.
Argentyna  –  Chorwacja 1:3 (17:25, 28:26, 24:26, 19:25) 23/09/14 – 10:30
Dominikana  –   Niemcy 3:2 (22:25, 25:21, 25:21, 24:26, 15:13) 23/09/14 – 17:00
Włochy  –  Tunezja 3:0 (25:11, 25:13, 25:8) 23/09/14 – 20:00
Dominikana  –   Tunezja 3:0 (25:14, 25:19, 25:10) 24/09/14- 10:30
Niemcy  –  Argentyna 3:0 (25:12, 25:13, 25:14) 24/09/14 – 17:00
Chorwacja  –  Włochy 0:3 (24:26, 15:25, 11:25) 24/09/14 – 20:00
Niemcy  –  Tunezja 3:0 (25:7, 25:12, 25:7) 25/09/14 – 10:30
Chorwacja  –  Dominikana 2:3 (22:25, 13:25, 25:22, 26:24, 17:19) 25/09/14 – 17:00
Argentyna  –  Włochy 0:3 (17:25, 17:25, 16:25) 25/09/14 – 20:00
Tunezja  –  Chorwacja 1:3 (6:25, 25:21, 16:25, 13:25) 27/09/14 – 10:30
Dominikana  –  Argentyna 3:1 (25:13, 25:20, 19:25, 25:18) 27/09/14 – 17:00
Włochy  –  Niemcy 3:1 (21:25, 25:17, 25:10, 25:18) 27/09/14 – 20:00
Tunezja  –  Argentyna 0:3 (19:25, 18:25, 21:25) 28/09/14 – 10:30
Chorwacja  –  Niemcy 3:2 (17:25, 25:23, 9:25, 25:21, 15:11) 28/09/14 – 17:00
Włochy  –  Dominikana 2:3 (15:25, 25:16, 21:25, 25:16, 8:15) 28/09/14 – 20:00

[tab: B]

#
 
Drużyna
M
W(3:2)
P(2:3)
Sety:
RATIO
PKT
1. Brazylia 5 5 (1) 0 (0) 15:3 5.00 14
2. Serbia 5 4 (1) 1 (0) 13:7 1.86 11
3. Bułgaria 5 3 (1) 2 (1) 11:8 1.38 9
4. Turcja 5 2 (0) 3 (2) 11:9 1.22 8
5. Kanada 5 1 (0) 4 (0) 4:13 0.31 3
6. Kamerun 5 0 (0) 5 (0) 1:15 0.07 0

Do II fazy awansują po 4. najlepsze zespoły z każdej grupy. Rozegrane mecze między drużynami, które awansują, będą zaliczone w tabeli drugiej fazy.

Terminarz:

Mecze w Trieście

MECZ: DATA/GODZ.
Kanada –  Kamerun 3:1 (25:12, 25:15, 20:25, 25:14)  23/09/14 – 10:30
Serbia  –  Turcja 3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:22) 23/09/14 – 17:00
Brazylia –   Bułgaria 3:0 (25:19, 25:22, 25:16) 23/09/14 – 20:00
Turcja  –  Kanada  3:0 (25:10, 25:12, 25:17) 24/09/14 – 10:30
Kamerun  –  Brazylia 0:3 (14:25, 15:25, 18:25) 24/09/14 – 17:00
Serbia  –  Bulgaria 3:2 (25:15, 20:25, 25:19, 18:25, 15:12) 24/09/14 – 20:00
Kanada  –  Brazylia 0:3 (14:25, 8:25, 18:25) 25/09/14 – 10:30
Kamerun  –  Serbia 0:3 (17:25, 13:25, 24:26) 25/09/14 – 17:00
Turcja  –  Bułgaria 2:3 (25:20, 23:25, 18:25, 27:25, 12:15)  25/09/14 – 20:00
Bułgaria  –  Kamerun 3:0 (25:16, 25:20, 25:23) 27/09/14 – 10:30
Serbia  –  Kanada 3:1 (25:7, 26:28, 25:21, 25:15) 27/09/14 – 17:00
Brazylia  –  Turcja 3:2 (17:25, 22:25, 25:19, 25:21, 15:10) 27/09/14 – 20:00
Kamerun  –  Turcja 0:3 (18:25, 18:25, 12:25) 28/09/14 – 10:30
Bułgaria  –  Kanada 3:0 (25:17, 25:16, 25:18) 28/09/14 – 17:00
Brazylia  –  Serbia 3:1 (24:26, 25:21, 25:19, 25:23) 28/09/14 – 20:00

[tab: C]

#
 
Drużyna
M
W(3:2)
P(2:3)
SETY:
RATIO:
PKT:
1. USA 5 5 (0) 0 (0) 15:2 7.50 15
2. Rosja 5 4 (0) 1 (0) 13:4 3.25 12
3. Holandia 5 3 (0) 2 (0) 10:6 1.67 9
4. Kazachstan 5 2 (0) 3 (0) 6:9 0.67 6
5. Tajlandia 5 1 (0) 4 (0) 3:12 0.25 3
6. Meksyk 5 0 (0) 5 (0) 1:15 0.07 0

Do II fazy awansują po 4. najlepsze zespoły z każdej grupy. Rozegrane mecze między drużynami, które awansują, będą zaliczone w tabeli drugiej fazy.

Terminarz:

Mecze w Weronie

MECZ: DATA/GODZ.
Holandia  –  Kazachstan 3:0 (25:21, 25:17, 25:21) 23/09/14 -10:30
Rosja  Tajlandia 3:0 (25:18, 25:19, 25:22) 23/09/14 – 17:00
USA  –  Meksyk 3:1 (19:25, 25:11, 25:20, 25:14) 23/09/14 – 20:00
Kazachstan  –  USA 0:3 (20:25, 15:25, 22:25) 24/09/14 – 10:30
Rosja  –  Meksyk 3:0 (25:17, 25:22, 25:13) 24/09/14 – 17:00
Tajlandia  –  Holandia 0:3 (20:25, 22:25, 18:25) 24/09/14 – 20:00
Tajlandia  –  Meksyk 3:0 (27:25, 36:34, 26:24) 25/09/14 – 10:30
Kazachstan  –  Rosja 0:3 (13:25, 21:25, 16:25) 25/09/14 – 17:00
Holandia  –  USA 0:3 (27:29, 21:25, 18:25) 25/09/14 – 20:00
Meksyk  –  Kazachstan 0:3 (12:25, 16:25, 21:25) 27/09/14 – 10:30
Rosja  –  Holandia 3:1 (19:25, 25:13, 27:25, 25:16) 27/09/14 – 17:00
USA  –  Tajlandia 3:0 (25:15, 25:23, 25:20) 27/09/14 – 20:00
Meksyk  –  Holandia 0:3 (30:32, 17:25, 17:25) 28/09/14 -10:30
Kazachstan  –  Tajlandia 3:0 (25:15, 25:22, 25:20) 28/09/14 – 17:00
USA  –  Rosja 3:1 (34:32, 25:19, 29:31, 26:24) 28/09/14 – 20:00

[tab:D]

#
 
Drużyna
M
W(3:2)
P(2:3)
SETY:
RATIO:
PKT:
1. Chiny 5 5 (1) 0 (0) 15:2 7.50 14
2. Japonia 5 3 (0) 2 (2) 13:7 1.86 11
3. Belgia 5 3 (0) 2 (0) 10:6 1.67 9
4. Azerbejdżan 5 3 (2) 2 (0) 9:12 0.75 7
5. Portoryko 5 1 (0) 4 (1) 5:12 0.42 4
6. Kuba 5 0 (0) 5 (0) 0:15 0.00 0

Do II fazy awansują po 4. najlepsze zespoły z każdej grupy. Rozegrane mecze między drużynami, które awansują, będą zaliczone w tabeli drugiej fazy.

Terminarz:

Mecze w Bari

MECZ: DATA/GODZ.
Chiny  –  Portoryko 3:0 (25:23, 25:18, 25:20) 23/09/14 – 10:30
Japonia  –  Azerbejdżan 2:3 (25:17, 20:25, 25:20, 21:25, 9:15) 23/09/14 – 17:00
Kuba  –  Belgia 0:3 (15:25, 12:25, 16:25) 23/09/14 – 20:00
Chiny  –  Azerbejdżan 3:0 (25,13, 25:16, 25:17) 24/09/14 – 10:30
Belgia  –  Japonia 1:3 (22:25, 25:22, 20:25, 23:25) 24/09/14 – 17:00
Portoryko  –  Kuba 3:0 (25:22, 27:25, 25:19) 24/09/14 – 20:00
Portoryko  –  Azerbejdżan 2:3 (20:25, 26:24, 24:26, 25:16, 25:17) 25/09/14 – 10:30
Kuba  –  Japonia 0:3 (19:25, 24:26, 23:25) 25/09/14 – 17:00
Belgia  –  Chiny 0:3 (21:25, 22:25, 19:25) 25/09/14 – 20:00
Azerbejdżan  –  Belgia 0:3 (21:25, 12:25, 21:25) 27/09/14 – 10:30
Japonia  –  Portoryko 3:0 (25:21, 25:20, 25:19) 27/09/14 – 17:00
Chiny  –  Kuba 3:0 (25:15, 25:11, 25:18) 27/09/14 – 20:00
Azerbejdżan  –  Kuba 3:1 (25:20, 25:27, 25:20, 25:22) 28/09/14 – 10:30
Japonia  –  Chiny 2:3 (16:25, 25:18, 27:25, 27:25, 11:15) 28/09/14 – 17:00
Belgia  –  Portoryko 3:0 (25:20, 25:17, 25:19) 28/09/14 – 20:00

[tab:II-E]

#
 
DRUŻYNA
M
W(3:2)
P(2:3)
SET:
RATIO:
PKT:
1. Włochy 7 6 (0) 1 (1) 20:6 3.33 19
2. Chiny 7 6 (2) 1 (0) 19:7 2.71 16
3. Dominikana 7 5 (4) 2 (2) 19:15 1.27 13
4. Japonia 7 3 (2) 4 (3) 15:17 0.88 10
5. Niemcy 7 2 (0) 5 (3) 13:15 0.87 9
6. Belgia 7 2 (0) 5 (1) 9:16 0.56 7
7. Chorwacja 7 2 (2) 5 (1) 10:19 0.53 5
8. Azerbejdzan 7 2 (1) 5 (0) 8:18 0.44 5

Do III fazy awansują po 3. najlepsze zespoły z każdej grupy.
Terminarz:

Mecze w Weronie i Modenie

MECZ DATA/GODZ.
Dominikana   Belgia 3:2 (25:17, 25:22, 22:25, 22:25, 15:6) 01/10/14 – 17:00
Chorwacja   Japonia 3:2 (18:25, 25:23, 25:27, 25:20, 15:8) 01/10/14 – 17:10
Włochy   Azerbejdżan 3:1 (25:19, 25:21, 21:25, 25:23) 01/10/14 – 20:00
Niemcy   Chiny 0:3 (16:25, 23:25, 23:25) 01/10/14 – 20:00
Dominikana   Azerbejdżan 3:1 (23:25, 25:11, 25:21, 25:17) 02/10/14 – 17:00
Niemcy   Japonia 2:3 (25:23, 24:26, 19:25, 25:16, 11:15) 02/10/14 – 17:10
Włochy   Belgia 3:0 (25:18, 25:22, 25:18) 02/10/14 – 20:00
Chorwacja   Chiny 0:3 (12:25, 15:25, 15:25) 02/10/14 – 20:00
Dominikana    Chiny 2:3 (19:25, 19:25, 25:22, 25:20, 10:15) 04/10/14 – 17:00
Niemcy   Belgia 3:0 (25:20, 25:15, 25:21) 04/10/14 – 17:00
Włochy   Japonia 3:0 (25:23, 25:20, 25:19) 04/10/14 – 20:00
Chorwacja   Azerbejdżan 1:3 (25:23, 23:25, 13:25, 23:25) 04/10/14 – 20:00
Niemcy   Azerbejdżan 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)  05/10/14 – 17:00
Dominikana   Japonia 2:3 (21:25, 23:25, 25:19, 25:23, 12:15) 05/10/14 – 17:10
Włochy   Chiny 3:1 (22:25, 25:18, 25:18, 26:24, 25:17)  05/10/14 – 20:00
Chorwacja   Belgia 1:3 (12:25, 23:25, 25:23, 18:25) 05/10/14 – 20:00

[tab:II-F]

#
 
Drużyna
M
W(3:2)
P(2:3)
Sety:
RATIO
PKT
1. Brazylia 7 7 (1) 0 (0) 21:5 4.20 20
2. USA 7 6 (0) 1 (0) 18:5 3.60 18
3. Rosja 7 4 (0) 3 (1) 16:11 1.45 13
4. Serbia 7 4 (1) 3 (0) 13:12 1,08 11
5. Turcja 7 3 (1) 4 (2) 15:15 1.00 10
6. Holandia 7 3 (0) 4 (0) 9:16 0.56 9
7. Bułgaria 7 2 (0) 5 (0) 10:19 0.59 6
8. Kazachstan 7 0 (0) 7 (0) 0:21 0.00 0

Do III fazy awansują po 3. najlepsze zespoły z każdej grupy.
Terminarz:

Mecze w Trieście i Bari

MECZ DATA/GODZ.
Serbia   Holandia 3:0 (25:22, 25:23, 25:23) 01/10/14 – 17:00
Turcja   USA 1:3 (29:27, 19:25, 23:25, 15:25) 01/10/14 – 17:00
Brazylia   Kazachstan 3:0 (25:22, 25:22, 25:18) 01/10/14 – 20:00
Bułgaria   Rosja 1:3 (23:25, 15:25, 28:26, 19:25) 01/10/14 – 20:00
Serbia   Kazachstan 3:0 (25:13, 25:15, 25:200 02/10/14 – 17:00
Turcja   Rosja 3:2 (19:25, 25:27, 25:22, 25:22, 15:13) 02/10/14 – 17:00
Brazylia   Holandia 3:1 (23:25, 25:20, 25:16, 25:16) 02/10/14 – 20:00
Bułgaria   USA 0:3 (17:25, 19:25, 16:25) 02/10/14 – 20:00
Serbia   USA 0:3 (22:25, 20:25, 22:25) 04/10/14 – 17:00
Turcja   Holandia 3:1 (23:25, 25:17, 25:16, 25:20) 04/10/14 – 17:00
Brazylia   Rosja 3:1 (25:17, 25:27, 25:19, 27:25) 04/10/14 – 20:00
Bułgaria   Kazachstan 3:0 (25:22, 25:20, 25:19) 04/10/14 – 20:00
Serbia   Rosja 0:3 (26:28, 18:25, 17:25) 05/10/14 – 17:00
Turcja   Kazachstan 3:0 (25:15, 25:13, 25:14) 05/10/14 – 17:00
Brazylia   USA 3:0 (25:23, 25:22, 25:21) 05/10/14 – 20:00
Bułgaria   Holandia 1:3 (26:24, 21:25, 23:25, 16:25) 05/10/14 – 20:00

[tab:III-G]

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety
M W (3:2) P (2:3) wyg. prz. ratio
1.  Włochy 6 2 2 6 1 6.00
2.  USA 3 2 1 1 3 4 0.75
3.  Rosja 0 2 0 2 2 6 0.33

Do półfinału awansują po 2 najlepsze ekipy z każdej grupy.
Terminarz:

Mecze w Mediolanie

MECZ DATA/GODZ.
Włochy  –  USA 3:0 (25:23, 25:22, 25:20) 08/10/14 – 20:00
USA  –  Rosja 3:1 (25:19, 25:23, 15:25, 25:23) 09/10/14 – 20:00
Włochy   Rosja 3:1 (25:12, 25:17, 12:25, 25:23) 10/10/14 – 20:00

[tab:III-H]

Lp. Drużyna Pkt Mecze Sety
M W (3:2) P (2:3) wyg. prz. ratio
1.  Brazylia  6 2 2 6 MAX 
2. Chiny  2 2 1 (1) 1 3 5 0.60
3.  Dominikana  1 2 0 2 (1) 2 6 0.33

Do półfinału awansują po 2 najlepsze ekipy z każdej grupy.
Terminarz:

Mecze w Mediolanie

MECZ DATA/GODZ.
Brazylia   Chiny 3:0 (25:19, 25:16, 25:15) 08/10/14 – 17:30
Chiny   Dominikana 3:2 (22:25, 23:25, 25:23, 25:23, 15:12) 09/10/14 – 17:30
Dominikana  –  Brazylia 0:3 (19:25, 21:25, 17:25) 10/10/14 – 17:30

[tab:1/2]

Mecze w Mediolanie

MECZ: DATA/GODZ.
Brazylia   USA 0:3 (18:25, 27:29, 20:25) 11/10/14 /17:30/
Chiny   Włochy 3:1 (25:21, 25:20, 20:25, 30:28) 11/10/14 /20:00/

[tab:END]


pubsport.pl
Top