WTA Finals: Radwańska nie dała rady Wozniackiej

Caroline Wozniacki wygrała z Agnieszką Radwańską 7:5 6:3 w meczu turnieju WTA Finals w Singapurze. Dunka o polskich korzeniach ma na koncie dwa zwycięstwa i jest bliska awansu do półfinału. Radwańska w piątek spotka się z Marią Szarapową i jeżeli chce dalej grać w imprezie, będzie musiała zwyciężyć.

Pierwszy set był typowy dla kobiecego tenisa – pełen przełamań i zwrotów akcji. Pierwszego gema, przy swoim serwisie wygrała co prawda Radwańska, ale potem nastąpiła seria czterech przełamań z rzędu. Na kolejne, niestety w wykonaniu Wozniackiej, przyszło czekać do jedenastego gema, dającego Dunce prowadzenie 6:5. Chwilę później, Caroline wykorzystała własne podanie i zapewniła sobie triumf w pierwszym secie. 

Druga partia nie była już tak wyrównana – Wozniacka szybko osiągnęła przewagę przełamania i chociaż  po kilku minutach ją straciła, to za drugim razem (przy stanie 4:3), takiej okazji nie zmarnowała. Radwańska podłamana takim obrotem spraw i bezradna wobec dobrze grającej przeciwniczki przegrała seta do trzech. 

WTA FINALS 2014 >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz