Jesteś tutaj
Główna > Tenis – turniej WTA Katowice Open 2015

Terminarz, drabinka i wyniki turnieju WTA w Katowicach. 6-12 kwietnia 2015.

Wyniki LIVE >

[tab:Drabinka]

I runda: 1/8 finału: 1/4 finału: 1/2 finału: FINAŁ:
A. RADWAŃSKA (1) 6 6
Wickmayer 1  3  A. RADWAŃSKA (1) 6 6
FRĘCH 2 1 Mestach 3 1
Mestach 6 6 A. RADWAŃSKA (1) 6 6
Martić 2 4 Koukalova 1 1
Koukalova 6 6 Koukalova 6 6
Zworaniewa 7 6 Zworaniewa 1 4
Knapp (6) 5 4 A. RADWAŃSKA (1) 4 2
Giorgi (3) 7 4 6 Giorgi (3) 6 6
Allertova 5 6 4 Giorgi (3) 6 6 6
Friedsam 6 4  LINETTE 7 2 3
LINETTE 7 6 Giorgi (3) 6 6
U. RADWAŃSKA 0 1 Kuliczkowa 3 4
Kuliczkowa 6 6 Kuliczkowa 6 6
Peer 1 2 Kanepi (5) 1 2
Kanepi (5) 6 6 Giorgi (3) 4 3
Flipkes (7) 6 6 Schmiedlova (8) 6 6
Beck 4 1 Flipkes (7) 6 6 6
Niculescu 6 6 Niculescu 7 1 4
Mladenovic 4 4 Flipkes (7) 2 4
Smitkova 2 2 Van Uytvanck 6 6
Witthoeft 6 6 Witthoeft 3 3
Van Uytvanck 6 6 Van Uytvanck 6 6
Rybarikova (4) 2 3 Van Uytvanck 4 1
Schmiedlova (8) 6  4 6  Schmiedlova (8) 6 6
Abdoraimova 1 6  1  Schmiedlova (8) 6 3 6
Torro-Flor 6 5 2 Sinalkova 1 6 3
Sinalkova 4 7 6 Schmiedlova (8) 6 6  
Hercog 6 3  6 Cornet (2) 2 0
Doi 0 6 2 Hercog 6 1 3
Bertens 1 3 Cornet (2) 4 6 6
Cornet (2) 6 6

[tab:MECZE POLEK]

Sobota, 11/04/15:

1/2 finału
19:00 A. RADWAŃSKA – Giorgi 4:6 2:6 

Piątek, 10/04/15:

1/4 finału:
20:15 A. RADWAŃSKA – Koukalova 6:1 6:1

Czwartek 9/04/15:

2. runda:
20:15 A. RADWAŃSKA – Mestach 6:3 6:1

Środa, 8/04/15:

2. runda:
16:00 Giorgi – LINETTE 6:7 6:2 6:3

Wtorek, 7/04/15:

1. runda:
12:00 Friedsam – LINETTE 6:7 4:6
16:00 U. RADWAŃSKA – Kuliczkowa 0:6 1:6
18:00 FRĘCH – Mestach 2:6 1:6
20:15 A. RADWAŃSKA – Wickmayer 6:1 6:3

[tab:Terminarz]

4/4/15: Eliminacje (16 meczów I rundy)
5/4/15: Eliminacje (8 meczów II rundy)
6/4/15: Eliminacje (Finały – 4 mecze) + I runda singla (6 gier) + I runda debla (3 mecze)
7/4/15: I runda singla (9 gier) + I runda debla (2 mecze)
8/4/15: I runda singla (1 mecz) + II runda singla (4 mecze) + I runda debla (3 mecze) + II runda debla (1 mecz)
9/4/15: II runda singla (4 mecze) + II debla (3 mecze)
10/4/15: Ćwierćfinały singla (4 mecze) + półfinał debla
11/4/15: Półfinały singla (2 mecze) + półfinał debla
12/4/15: Finał singla (16:00) + finał debla (13:00)

[tab:ZAWODNICZKI]

  1. Denisa Allertova (CZE)
  2. Annika Beck (GER)
  3. Kiki Bertens (NED)
  4. Alize Cornet (FRA)
  5. Kirsten Flipkens (BEL)
  6. Camila Giorgi (ITA)
  7. Polona Hercog (MON)
  8. Kaia Kanepi (EST)
  9. Karina Knapp (ITA)
  10. Klara Koukalova (CZE)
  11. Kristina Mladenovic (SUI)
  12. Monica Niculescu (ROM)
  13. AGNIESZKA RADWAŃSKA (POL)
  14. Magdalena Rybarikova (SVK)
  15. Francesca Schiavone (ITA)
  16. Anna Scmiedlova (SVK)
  17. Katerina Sinalkova (CZE)
  18. Tereza Smitkova (CZE)
  19. Maria Teresa Torro-Flor (ESP)
  20. Yanina Wickmayer (BEL)
  21. Wiera Zworaniewa (RUS)
  22. Pauline Parmentier (FRA)
  23. Carina Witthoeft (GER)
  24. Anna-Lena Friedsam (GER)
  25. URSZULA RADWAŃSKA (POL) –  dzika karta
  26. MAGDALENA FRĘCH (POL) – dzika karta
  27. Q
  28. Q
  29. Q
  30. Q
  31. dzika karta
  32. dzika karta

źródło: katowiceopen.com

[tab:Kwalifikacje]

Finały:

Linette – Kluliczko 6:4 5:7 7:5

Peer – Sasnowicz 6:3 7:6

Martić – Bogdan 6:4 7:6

Bouzkova – Abduriamowa 4:6 6:2 4:6

2. runda:

Linette – L. Kiczenok 6:1 4:0 kr
N. Kiczenok – Kuliczko 2:6 7:6 3:6

Peer – Kostowa 6:4 6:4
Celik – Sasnowicz 4:6 3:6

Hogenkamp – Martić 4:6 7:6 5:7
Bogdan – Jegiołka 7:5 6:7 7:5

Eguchi – Bouzkova wo.
Szymczuch – Abduraimowa 4:6 2:6

1. runda:

Linette (Polska, 1) wolny los
Maciejewska (Polska) – L. Kiczenok (Ukraina) 1:6 2:6

N. Kiczenok (Ukraina) – Brózda (Polska) 6:1 6:2
Zawadzka (Polska) – Kuliczkowa (Rosja, 5) 6:4 2:6 0:6

Peer (Izrael, 2) wolny los
De Vroome (Holandia) – Kostowa (Bułgaria) 5:7 2:6
Celik (Szwecja) – Kałasznikowa (Gruzja) 7:5 6:4
Barbieri (Włochy) – Sasnowicz (Białoruś, 6) 4:6 7;6 4:6

Hogenkamp (Holandia, 3) – Martincová (Czechy) 7:5 6:4
Brianti (Włochy) – Martić (Chorwacja) 6:1 4:6 1:6
Bogdan (Rumunia) – Kawa (Polska) 2:6 6:2 6:0
Jegiołka (Polska) – Ozaki (Japonia, 8) 5:7 6:2 6:3

Eguchi (Japonia, 4) – Kontaveit (Estonia) wo.
Bonaventure (Belgia) – Bouzková (Czechy) 6:7 6:0 3:6
Amanmuradova (Uzbekistan) – Szymczuch (Polska) 3:4 kr.
Vaňková (Czechy) – Abduraimowa (Uzbekistan, 7) 2:6 4:6

[tab:END]


pubsport.pl
Top