WTA Miami 2015: Radwańska w trzeciej rundzie

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska awansowała do trzeciej rundy turnieju WTA w Miami. Polka pokonała w dwóch setach Słowaczkę Shmiedlovą.

W pierwszym secie Radwańska triumfowała 6:4, kłopoty zaczęły się w drugiej partii. Schmiedlova złapała wówczas swój rytm i luz na korcie, co dało jej szybkie przełamanie i prowadzenie 2:0. Na szczęście kolejne trzy gemy padły łupem Agnieszki i sytuacja wróciła do normy. Walka do samego końca była jednak wyrównana – rywalka prowadziła już 5:4, ale ostatecznie set zakończył się wygraną Polki 7:5.

Rywalką naszej tenisistki w trzeciej rundzie będzie Rumunka Begu bądź Czeszka Smitkova.