Biegler po Francji: nie chcę o tym mówić [wypowiedzi]

Szkoleniowcy i zawodnicy obu drużyn skomentowali dramatyczny mecz fazy grupowej EHF Euro 2014 Polska – Francja zakończony wygraną Trójkolorowych 28:27.

Michael Biegler – trener Polski:

Jestem już myślami przy piątkowym meczu z Rosją. Dziś zagraliśmy lepiej niż z Serbią, ale nie chcę za dużo mówić o tym spotkaniu, gdyż to nam i tak nie pomoże. Mieliśmy bardzo dobry okres gry, ale zdarzały się także, jak z Serbami, przestoje w grze. Jednakże to już jest za nami, teraz musimy się skupić na następnej potyczce. 

Claude Onesta – trener Francji:

Chciałbym pogratulować polskiemu zespołowi tego meczu – to było niesamowite widowisko o bardzo dużej intensywności. Spodziewaliśmy się, że będzie to ciężka gra, tak jak każda na tych mistrzostwach. Losy ważyły się do końca, ale my mieliśmy więcej szczęścia w decydującej fazie.

Kamil Syprzak – reprezentant Polski:

To był nasz najlepszy mecz tutaj w Danii, ale znów przegraliśmy jednym golem. Wciąż mamy jednak nadzieję na awans do dalszych gier, więc musimy przygotować się do spotkania z Rosją.

Luka Karabatić – reprezentant Francji:

Ten mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, byliśmy blisko porażki. Polacy wspaniale walczyli, ale zabrakło im szczęścia na końcu.

źródło: ehf-euro.com


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/