Z Serbią o Londyn

Dziś o 17:30 w Alicante Polska zagra z Serbią w meczu o awans do turnieju olimpijskiego piłkarzy ręcznych. 

Polska we wczorajszym meczu turnieju w Alicante pokonała jednym golem Algierię, Serbowie ulegli gospodarzom Hiszpanom. Trzeba przyznać, że w starciu z renomowanym rywalem drużyna z Bałkanów zaprezentowała się przyzwoicie, czego nie można powiedzieć o Polakach męczących się ze słabą afrykańską ekipą.

Dla Serbów to mecz ostatniej szansy – przegrana odbierze im nadzieje na awans do IO, wygrana praktycznie go zapewni. W przypadku remisu, wszystko rozstrzygną mecze ostatniego dnia turnieju, kiedy Polska zagra z Hiszpanią, a Serbia z Algierią. W takim wypadku mogą liczyć gole, a jednobramkowa wygrana na Algierią nie stawia Biało-Czerwonych w dobrej pozycji wyjściowej.

Więcej o Kwalifikacjach Olimpijskich w Alicante oraz innych turniejach kwalifikacyjnych ->

Wszelkie dywagacje nie będą nic znaczyć, jeśli przeciw Serbii nasza drużyna zagra tak jak wczoraj. Wówczas może się okazać, że sen o igrzyskach pryśnie. Przypomnijmy, że nasi dzisiejsi rywale to druga ekipa ostatnich mistrzostw Europy, z którą przegraliśmy w meczu otwarcia tamtej imprezy.

Transmisja w stacji nSport.

Relację na żywo przeprowadzimy od 17:30. Zapraszamy!


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/