Zagraj w Fantasy Tour de Pologne z pulą nagród 1.250 euro

Kolarstwo Tour de Pologne
Tour de France skończył się dopiero klika dni temu, ale za chwilę będziemy pasjonować się kolejnymi wyścigami. W niedzielę w Gdańsku wystartuje Tour de Pologne. Polscy organizatorzy przygotowali interesującą i różnorodną trase z czterema sprintami, dwoma etapami do wspinaczki, a na koniec tradycyjną jazdę indywidualną na czas. 

Kolarzem, którego każdy chce zobaczyć, będzie bez wątpienia Rafał Majka. Ten dwudziesto-czteroletni zawodnik drużyny Tinkoff Saxo, który wygrał w Tour de France dwa etapy górskie zdobywając tym samym koszulkę najlepszego górala, jest z pewnością jedym z wielkich faworytów wyścigu.

W grze Fantasy Tour de Pologne możesz zdobywać punkty w ciągu siedmiu etapów wyścigu. Podstawowa część drużyny składa się z piętnastu kolarzy. Składu dopełnia pięciu zmienników. Punkty dla swojej drużyny zdobywasz, w oparciu o wyniki etapów. Jeśli jeden z twoich cyklistów  będzie w danym etapie 9-ty, wtedy Twoja drużyna dostanie 7 punktów.  Kiedy inny z twoich kolarzy dojedzie 3ci, Twoja drużyna zdobędzie kolejne 15 punktów, itd. Dodatkowo do zdobycia są bonusowe punkty za prawdiłowe przewidzenie zwycięzców poszczególnych klasyfikacji.

Gra kosztuje 5,00 euro za drużynę, a gwarantowana pula nagród wynosi 1.250,00 euro. Pierwsza nagroda wynosi 150,00 euro (20 nagród w KG).

Jest 7 etapów, w których można wygrać 60,00 euro (30, 15, 10, 5) za etap.

Możesz też wygrać wraz z przyjaciółmi, znajomymi i rodziną 45,00 euro w klasyfikacji sublig (25, 15, 5 euro).

Klikinj tutaj, żeby od razu się zarejestrować!


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/