W sobotę derby Warszawy – zapowiedź wideo

T-Mobile Ekstraklasa logo

W sobotę o 18:00 w Warszawie hit 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Polonia zmierzy się z Legią. Zapraszamy to zapoznania się z materiałami wideo zapowiadającymi to spotkanie.

Będzie to szczególne spotkanie m.in. dla Tomasza Brzyskiego. Zawodnik ten jesienią przeszedł z Polonii do lokalnego rywala.

 źródło: T-Mobile Ekstraklasa, dostawca: T-Mobile Ekstraklasa/x-news

Podobną drogę jak Brzyski pokonał też Władimir Dwaliszwili. Co ciekawe, Gruzin zdobył dla Polonii jedyną bramkę w jesiennych derbach na Łazienkowskiej (1:1).

Gracz Czarnych Koszul, Daniel Gołębiewski podkreślił że Polonia jest zmobilizowana i gotowa do walki. Legia nie wygrała na Konwiktorskiej od 7 lat.

  źródło: T-Mobile Ekstraklasa, dostawca: T-Mobile Ekstraklasa/x-news  

Po 19. kolejkach Legia prowadzi w tabeli z 40 punktami na koncie. Polonia jest czwarta i traci osiem punktów. Jeżeli drużyna Piotra Stokowca chce powalczyć w tym sezonie o puchary, to powinna zdobyć w tym starciu przynajmniej punkt.

Początek meczu o 18:00.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/