Zapowiedź meczu Watson – A. Radwańska

O 1:00 polskiego czasu rozpocznie się mecz III rundy Australian Open między Agnieszką Radwańską i Heather Watson z Wielkiej Brytanii.

Rozstawiona w Melbourne z numerem czwartym Radwańska pokonała do tej pory dwie przeciwniczki i w żadnym z tych meczów nie straciła seta. O sile polskiej tenisistki przekonały się już Australijka Bobusić oraz Rumunka Begu.

Heather Watson, która zajmuje obecnie 50. miejsce w rankingu WTA ma natomiast za sobą dwa trzysetowe boje. W pierwszej rundzie pokonała w  taki sposób Rumunkę Cadantu, a w drugiej reprezentantkę Kazachstanu Ksenię Perwak.

21-letnia Watson po raz drugi gra w turnieju głównym Australian Open, rok temu zakończyła przygodę już w pierwszej rundzie. Dochodząc do trzeciego meczu w tym sezonie, wyrównuje swoje najlepsze osiągnięcie wielkoszlemowe. W 2012 odpadła na tym właśnie etapie z Wimbledonu.

Co ciekawe, tą która zakończyła przygodę Heather z trawiastymi kortami All England Clubu była właśnie Isia. Krakowianka wygrała, to jak do tej pory jedyne starcie tych zawodniczek, gładko 6:0 6:2. Jak pamiętamy Agnieszka dotarła wówczas do finału, można zatem stwierdzić, że obie zanotowały wtedy życiowe osiągnięcia podczas ostatniego Wimbledonu.

Mecz rozpocznie się o 1:00 i będzie transmitowany przez Eurosport.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/