Zapowiedź: towarzyski mecz piłkarzy ręcznych z Niemcami

Dziś wieczorem, w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu, dojdzie do ciekawego pojedynku piłki ręcznej. Reprezentacja Polski, w ostatnim sprawdzianie przed kwalifikacjami olimpijskimi, zmierzy się z Niemcami.

Pojedynki Polaków z Niemcami zawsze budzą spore emocje, niezależnie od tego, czy są to tylko mecze towarzyskie, czy starcia podczas wielkich imprez. Prestiż tej potyczki prawdopodobnie przyciągnie do hali rekordową publiczność – na trybunach może zasiąść nawet ponad 10 tysięcy widzów.

Polacy przygotowują się do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk w Londynie, który rozpocznie się w piątek w hiszpańskim Alicante. Niemcy w weekend rozegrają dwa towarzyskie mecze z Danią, nasi zachodni sąsiedzi stracili już szanse występu w Londynie.

Polacy zostaną nad Bałtykiem do środy, kiedy to udadzą się do Hiszpanii, we wtorek przeprowadzą natomiast dwa treningi w arenie dzisiejszego meczu.

Transmisja spotkania w Polsacie Sport od 20:00

Relację LIVE z tego meczu przeprowadzi Pubsport.pl  TUTAJ.

Więcej o turnieju kwalifikacyjnym do Londynu ->


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/