Zaprezentowano stroje reprezentacji Polski na Soczi 2014

Stroje Polaków Soczi 2014

Stroje Polaków Soczi 2014

6. listopada w warszawskim Ufficio Primo odbyła się prezentacja strojów polskiej kadry olimpijskiej na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014. Po raz kolejny nasi olimpijczycy ubrani zostaną przez firmę 4F.

Zaprojektowana przez Ranitę Sobańską kolekcja składa się z trzech segmentów – zawodnicy będą mieli do dyspozycji stroje defiladowe, sportowe oraz relaksowe. Wśród modelek i modeli na wybiegu pojawili m.in. Jagna Marczułajtis-Walczak, Mariusz Czerkawskim Paweł Zygmunt oraz biathlonistka Monika Hojnisz.

Ubrania olimpijczyków po raz trzeci z rzędu (poprzednio Vancouver 2010 oraz Londyn 2012) wykonała firma OTCF z Wieliczki, właściciel marki 4F.

Gościem specjalnym pokazu był Szczególnym gościem pokazu był prezes Słowackiego Komitetu Olimpijskiego – Frantisek Chmelar.

***

Terminarze, tabele i informacje na temat ZIO Soczi 2014 >>

***

Źródło: pkol.pl, inf. własna

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz