biathlon ikonaPrezentujemy klasyfikacje Pucharu Świata w biathlonie w sezonie 2015/16, który rozpocznie się w Szwedzkim Oestersund już pod koniec listopada.

[tab:Kobiety]

# Kraj Zawodniczka PKT
1. CZE Gabriela Soukalova 1074
2. FRA Marie Dorin Habert 1028
3. ITA Dorothea Wierer 944
4. FIN Kaisa Makarainen 892
5. GER Franziska Hildebrand 793
6. GER Laura Dahlmeier 786
7. UKR Olga Pidhruszna 754
8. CZE Veronika Vitkova 703
9. FRA Anais Bescond 666
10. POL KRYSTYNA GUZIK 566
11. NOR Tiril Eckhoff 544
12. GER Franziska Preuss 533
13. UKR Julija Dzhyma 494
14. USA Susan Dunklee 492
15. AUT Lisa Theresa Hauser 479
16. RUS Olga Podszufarowa 453
17. ITA Karin Oberhofer 453
18. POL MAGDALENA GWIZDOŃ 449
19. BLR Nadieżda Skardino 443
20. RUS Jekaterina Jurlowa 440
21. FRA Justine Braisaz 372
22. NOR Marte Olsbu 352
23. GER Miriam Goessner 350
24. SUI Selina Gasparin 332
25. GER Maren Hammerschmidt 321
26. POL MONIKA HOJNISZ 306
27. GER Vanessa Hinz 304
28. CZE Eva Puskarcikova 292
29. NOR Fanny Horn Birkeland 254
30. RUS Daria Virolaynen 252
31. CZE Lucie Charvatova 224
32. CAN Rosanna Crawford 223
33. JPN Mikito Tachizaki 222
34. UKR Iryna Warwyniec 220
35. UKR Olga Abramowa 213
36. SVK Paulina Fialkova 199
37. ITA Federica Sanfilippo 179
38. SWE Mona Brorsson 179
39. FRA Anais Chevalier 160
40. ITA Lisa Vittozzi 160
41. KAZ Galina Wiszniewskaja 158
42. RUS Jekaterina Szumiłowa 157
43. SVK Jana Gerekova 150
44. NOR Synnoeve Solemdal 150
45. RUS Tatiana Akimowa 145
46. SVN Teja Gregorin 143
47. UKR Valji Semerenko 139
48. FRA Celia Aymonier 137
49. LAT Baiba Bendika 122
50. BLR Nastassia Dubarezawa 109
51. BLR Daria Jurkiewicz 102
52. CAN Julia Ransom 96
53. USA Hannah Dreissigacker 88
54. BLR Irina Kriuko 85
55. NOR Hilde Fenne 84
56. NOR Kaia Woeien Nicolaisen 83
57. UKR Natalia Burdyga 82
58. SWE Linn Persson 81
59. SWE Ingela Andersson 81
60. GER Luise Kummer 79
61. FIN Mari Laukkanen 77
62. SWE Ellisabeth Hoegberg 77
63. GER Karolin Horchler 69
64. RUS Anastazja Zagorujko 63
65. KAZ Daria Usanowa 54
66. CHN Yan Zhang 53
67. USA Clare Egan 52
68. CHN Jilian Tang 45
69. ITA Alexia Runggaldier 39
70. POL WERONIKA NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK 35
71. SUI Aita Gasparin 31
72. SUI Lena Haecki 31
73. AUT Dunja Zdouc 28
74. BUL Desisława Stojanowa 24
75. FRA Coline Varcin 23
76. FRA Marine Bolliet 22
77. ROU Eva Tofalvi 22
78. CZE Jitka Landova 22
79. GER Nadine Horchler 22
80. UKR Nadia Bielkina 21
81. KAZ Alina Rajkowa 21
82. SUI Irene Cadurisch 19
83. USA Annelies Cook 16
84. CAN Megan Tandy 16
85. EST Johanna Talihaerm 16
86. NOR Ingrid Landmark Tandrevold 16
87. CAN Zina Kocher 14
88. BLR Nadzieja Pisariewa 13
89. KAZ Anna Kristanowa 11
90. AUT Christina Rieder 9
91. AUT Susanne Hoffmann 9
92. CZE Jessica Jislova 7
93. FIN Sanna Markkanen 6
94. SVK Tereza Poliakova 5
95. BLR Hanna Sola 4
96. CAN Sarah Beaudry 3
97. BUL Emilia Jordanowa 3
98. POL KINGA MITORAJ 2
99. SVK Martina Charapanova 2
100. SVN Anja Erzen 2
101. SVN Andreja Mali 2
102. SWE Anna Magnusson 1
103. UKR Jana Bondar 1
104. KOR Ji-Hee Mun 1

KOŃCOWA

[tab:Mężczyźni]

# Kraj Zawodnik SUMA
1. FRA Martin Fourcade 1151
2. NOR Johannes Thingnes Boe 820
3. RUS Anton Szipulin 806
4. GER Simon Schempp 769
5. AUT Simon Eder 714
6. NOR Tarjei Boe 708
7. RUS Jewgienij Garaniczew 659
8. GER Benedkit Doll 602
9. AUT Dominik Landertinger 600
10. NOR Emil Hegle Svendsen 589
11. GER Arnd Peiffer 589
12. FRA Quentin Fillon Maillet 580
13. NOR Ole Einar Bjoerndalen 577
14. GER Erik Lesser 553
15. USA Tim Burke 467
16. FRA Simon Desthieux 449
17. USA Lowell Bailey 443
18. CZE Michal Slesingr 424
19. GER Andreas Birnbacher 421
20. LAT Andrejas Rastorgujevs 394
21. UKR Serhij Siemenow 393
22. ITA Dominik Windisch 386
23. CZE Michal Krcmar 384
24. AUT Julian Eberhard 380
25. CZE Ondrej Moravec 373
26. RUS Maxim Cwetkow 363
27. FRA Simon Fourcade 358
28. CAN Nathan Smith 338
29. SWE Fredrik Lindstroem 322
30. BUL Krasimir Aniew 304
31. FRA Jean Guillaume Beatrix 281
32. RUS Aleksiej Sliepow 251
33. ITA Lukas Hofer 248
34. SVN Jakov Fak 238
35. SUI Benjamin Weger 237
36. AUT Sven Grossegger 233
37. UKR Dmytro Pidhrusznyj 232
38. BUL Władimir Iliew 231
39. RUS Dimitrij Małyszko 209
40. UKR Oleksandr Żyrnyj 195
41. SVK Matej Kazar 187
42. UKR Artiem Pryma 175
43. RUS Aleksiej Wołkow 167
44. NOR Erlend Bjoentegaard 147
45. USA Sean Doherty 147
46. SUI Serafin Wiestner 147
47. BLR Władimir Chepelin 144
48. RUS Anton Babikow 132
49. UKR Witalij Kilczycki 127
50. NOR Lars Hegle Birkeland 115
51. KAZ Jan Sawicki 107
52. SVN Klemen Bauer 105
53. CZE Jaroslav Soukup 98
54. NOR Alexander Os 89
55. CAN Brendan Green 80
56. BLR Aliaksandr Darożka 80
57. USA Leif Nordgren 66
58. CAN Macx Davies 65
59. NOR Henrik L’Abee-Lund 59
60. SWE Torstein Stenersen 59
61. SWE Jesper Nelin 59
62. ITA Christian de Lorenzi 55
63. EST Kalev Ermits 52
64. SVK Martin Otcenas 49
65. BLR Raman Jaliotnau 46
66. GER Daniel Boehm 44
67. RUS Aleksander Powarnicyn 44
68. CAN Scott Gow 44
69. SUI Marco Dolder 42
70. BLR Dmitryj Djużew 38
71. BUL Anton Sinapow 36
72. UKR Władimir Semakow 34
73. AUT Daniel Mesotitsch 33
74. BLR Jurij Liadow 27
75. LTU Tomas Kaukenas 24
76. CZE Tomas Krupcik 22
77. BLR Maksim Warabiej 22
78. SVK Tomas Hasilla 21
79. RUS Timofiej Łapszin 21
80. GER Johannes Kuehn 20
81. EST Kauri Koiv 20
82. AUT David Komatz 19
83. ROU Cornel Puchianu 15
84. BUL Michaił Kletczerow 15
85. AUT Lorenz Waeger 14
86. CAN Christian Gow 13
87. BLR Dzmitry Abaszeu 12
88. ITA Thomas Bormolini 11
89. FRA Antonin Guigonnat 10
90. EST Roland Lessing 10
91. RUS Matwiej Elisjejew 9
92. ROU George Buta 8
93. KAZ Maksim Braun 8
94. EST Rene Zahkna 8
95. UKR Dmytro Rusinow 8
96. GER Florian Graf 8
97. SVN Rok Trsan 8
98. SVK Miroslav Matiasko 6
99. BLR Siergiej Boczarnikow 5
100. NOR Vetle Sjastad Christiansen 5
101. GER Matthias Bischl 4
102. SWE Peppe Femling 4
103. UKR Rusłan Tkalenko 3
104. RUS Petr Paszczenko 1
105. SUI Jeremy Finello 1
106. SUI Martin Jaeger 1

KOŃCOWA

[tab:END]

 

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top