Prezentujemy terminarz zawodów Pucharu Świata w biathlonie w sezonie 2018/19.

02/12/2018  Pokljuka –  Supermikst K+M, godz. 12:00
02/12/2018  Pokljuka – Sztafeta mieszana (2x6km + 2×7,5km) godz. 14:35
06/12/2018   Pokljuka – Bieg indywidualny M, 20km, godz. 10:15
06/12/2018  Pokljuka – Bieg indywidualny K, 15km, godz 14:15
07/12/2018  Pokljuka – Sprint M, 10km, godz. 14:15
08/12/2018  Pokljuka – Sprint K, 7,5km, godz. 14:15
09/12/2018  Pokljuka – Bieg pościgowy M, 12,5 km, godz. 11:45
09/12/2018  Pokljuka – Bieg pościgowy K, 10 km, godz. 14:45
13/12/2018  Hochfilzen – Sprint K, 7,5 km, godz. 14:15
14/12/2018  Hochfilzen – Sprint M, 10km, godz. 14:15
15/12/2018  Hochfilzen – Bieg pościgowy K, 10 km, godz. 11:30
15/12/2018  Hochfilzen – Bieg pościgowy M, 12,5 km, godz. 14:15
16/12/2018  Hochfilzen – Sztafeta K, 4×6 km, godz. 11:15
16/12/2018  Hochfilzen – Sztafeta M, 4×7,5 km, godz. 14:00
20/12/2018  Nove Mesto – Sprint M, 10 km, godz. 17:30
21/12/2018   Nove Mesto – Sprint K, 7,5 km, godz. 17:30
22/12/2018   Nove Mesto – Bieg pościgowy M, 12,5 km, godz. 15:00
22/12/2018   Nove Mesto – Bieg pościgowy K, 10 km, godz. 17:00
23/12/2018   Nove Mesto – Bieg Masowy M, 15 km, godz. 11:45
23/12/2018   Nove Mesto – Bieg Masowy K, 12,5 km, godz. 14:30
10/01/2019  Oberhof – Sprint K, 7,5 km, godz. 14:30
11/01/2019  Oberhof – Sprint M, 10 km, godz. 14:30
12/01/2019  Oberhof – Bieg pościgowy K, 10 km, godz. 12:45
12/01/2019  Oberhof – Bieg pościgowy M, 12,5 km, godz. 15:00
13/01/2019  Oberhof – Sztafeta K, 4×6 km, godz. 11:45
13/01/2019  Oberhof – Sztafeta M, 4×7,5 km, godz. 14:30
16/01/2019  Ruhpolding – Sprint M, 10 km, godz. 14:30
17/01/2019  Ruhpolding – Sprint K, 7,5 km, godz. 14:30
18/01/2019  Ruhpolding – Sztafeta M, 4×7,5 km, godz. 14:30
19/01/2019  Ruhpolding – Sztafeta K, 4×6 km, godz. 14:30
20/01/2019  Ruhpolding – Bieg Masowy M, 15 km, godz. 12:15
20/01/2019  Ruhpolding – Bieg Masowy K, 12,5 km, godz. 14:40
24/01/2019  Antholz – Sprint K, 7,5 km, godz. 14:30
25/01/2019  Antholz – Sprint M, 10 km, godz. 14:30
26/01/2019  Antholz – Bieg pościgowy K, 10 km, godz. 13:30
26/01/2019  Antholz – Bieg pościgowy M, 12,5 km, godz. 15:30
27/01/2019  Antholz – Bieg Masowy K, 12,5 km, godz. 12:45
27/01/2019  Antholz – Bieg Masowy M, 15 km, godz. 15:30
07/02/2019  Canmore – Bieg Indywidualny M, 20 km, godz. 18:00
07/02/2019   Canmore – Bieg Indywidualny K, 15 km, 22:10
09/02/2019   Canmore – Sztafeta M, 4×7,5 km, godz. 20:30
09/02/2019   Canmore – Sztafeta K, 4×6 km, godz. 22:45
10/02/2019   Canmore – Bieg Masowy M, 15 km, godz. 19:00
10/02/2019   Canmore – Bieg Masowy K, 12,5 km, godz. 22:00
14/02/2019  Salt Lake City – Sprint K, 7,5 km, godz. 19:15
15/02/2019  Salt Lake City – Sprint M, 10 km, godz. 19:15
16/02/2019  Salt Lake City – Bieg Pościgowy K, 10 km, godz. 18:05
16/02/2019  Salt Lake City – Bieg Pościgowy M, 12,5 km, godz. 22:05
17/02/2019  Salt Lake City – Supermikst, K+M, godz. 18:10
17/02/2019  Salt Lake City – Sztafeta Mieszana, 2X6 km, 2×7,5 km, godz. 22:05
MISTRZOSTWA ŚWIATA  Ostersund
07/03/2019 – Sztafeta Mieszana, 2×6 km + 2×7,5 km, godz. 16:15
08/03/2019 – Sprint K, 7,5 km, godz. 16:15
09/03/2019 – Sprint M, 10 km, godz. 16:30
10/03/2019 – Bieg Pościgowy K, 10 km, godz. 13:45
10/03/2019 – Bieg Pościgowy M, 12,5 km, godz. 16:30
12/03/2019 – Bieg Indywidualny K, 15 km, godz. 15:30
13/03/2019 – Bieg Indywidualny M, 20 km, godz. 16:10
14/03/2019 – Supermikst, godz. 17:10
16/03/2019 – Sztafeta K, 4×6 km, godz. 13:15
16/03/2019 – Sztafeta M, 4×7,5 km, godz. 16:30
17/03/2019 – Bieg Masowy K, 12,5 km, godz. 13:15
17/03/2019 – Bieg Masowy M, 15 km, godz. 16:00
21/03/2019  Oslo – Sprint K, 7,5 km, godz. 16:30
22/03/2019  Oslo – Sprint M, 10 km, godz. 16:30
23/03/2019  Oslo – Bieg Pościgowy K, 10 km, godz. 15:00
23/03/2019  Oslo – Bieg Pościgowy M, 12,5 km, godz. 17:15
24/03/2019  Oslo – Bieg Masowy K, 12,5 km, godz. 13:45
24/03/2019  Oslo – Bieg Masowy M, 15 km, godz. 16:30

 

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top