TERMINARZ PŚ W BIEGACH NARCIARSKICH 2015/16:

27/11/2015  Ruka – Sprint klas. (K, M) Ruka Nordic /10:30Q, 12:30F/
27/11/2015  Ruka – Sprint klas. (K, M) Ruka Nordic /10:30Q, 12:30F/ 
28/11/2015  Ruka – 5 km dow. ind. (K) Ruka Nordic /10:15/
28/11/2015  Ruka – 10 km dow. ind. (M) Ruka Nordic /12:00/
29/11/2015  Ruka – 10 km klas. pościgowy (K) Ruka Nordic /10:15/
29/11/2015  Ruka – 15 km klas. pościgowy (M) Ruka Nordic /11:30/
Ruka Nordic – wyniki, terminarz, klasyfikacja >>
5/12/2015  Lillehammer – Skiathlon 7,5 + 7,5 km (K)
5/12/2015  Lillehammer – Skiathlon – 15 + 15 km (M)
6/12/2015  Lillehammer – Sztafeta 4×5 km (K)
6/12/2015  Lillehammer – Sztafeta – 4×7,5 km (M)
Pełny program >>
12/12/2015  Davos – 15 km dow. ind. (K) /11:15/
12/12/2015  Davos – 30 km dow. ind. (M) /14:00/
13/12/2015  Davos – Sprint dow. (K) /8:30Q, 11:00F/
13/12/2015  Davos – Sprint dow. (M) /8:30Q, 11:00F/
19/12/2015  Toblach – Sprint dow. (K)
19/12/2015  Toblach – Sprint dow. (M)
20/12/2015  Toblach – 10 km klas. ind. (K)
20/12/2015  Toblach – 15 km klas. ind. (M)
1/01/2016  Lenzerheide – Sprint dow. (K) – TdS
1/01/2016  Lenzerheide – Sprint dow. (M) – TdS
2/01/2016  Lenzerheide – 15 km klas. masowy (K) – TdS
2/01/2016  Lenzerheide – 30 km klas. masowy (M) – TdS
3/01/2016  Lenzerheide – 5 km dow. pościgowy (K) – TdS
3/01/2016  Lenzerheide – 10 km dow. pościgowy (M) – TdS
5/01/2016  Oberstdorf – Skiathlon 5+5 km (K) – TdS
5/01/2016  Oberstdorf – Skiathlon 10 + 10 km (M) – TdS
6/01/2016  Oberstdorf – Sprint klas. (K) – TdS
6/01/2016  Oberstdorf – Sprint klas. (M) – TdS
8/01/2016  Toblach – 5 km dow. ind. (K) – TdS
8/01/2016  Toblach – 10 km dow. ind. (M) – TdS
9/01/2016  Val di Fiemme – 10 km klas. masowy (K) – TdS
9/01/2016  Val di Fiemme – 15 km klas. masowy (M) – TdS
9/01/2016  Val di Fiemme – 9 km dow. pościgowy (K) – TdS
9/01/2016  Val di Fiemme – 9 km dow. pościgowy (M) – TdS
TOUR DE SKI 2016 – wyniki i klasyfikacja >>
16/01/2016  Planica – Sprint dow. (K)
16/01/2016  Planica  – Sprint dow. (M)
17/01/2016  Planica – Team sprint dow. (K)
17/01/2016  Planica – Team sprint dow. (M)
23/01/2016  Nove Mesto – 10 km dow. ind. (K)
23/01/2016  Nove Mesto – 15 km dow. ind. (M)
24/01/2016  Nove Mesto – Sztafeta 4×5 km (K)
24/01/2016  Nove Mesto – Sztafeta 4×7,5 km (M)
3/02/2016  Drammen – Sprint klas. (K)
3/02/2016  Drammen – Sprint klas. (M)
6/02/2016  Oslo – 50 km klas. masowy (M)
7/02/2016  Oslo – 30 km klas. masowy (K)
11/02/2016  Sztokholm – Sprint klas. (K)
11/02/2016  Sztokholm – Sprint klas. (M)
13/02/2016  Falun – 5 km klas. ind. (K)
13/02/2016  Falun – 10 km klas. ind. (M)
14/02/2016  Falun – 10 km dow. masowy (K)
14/02/2016  Falun – 15 km dow. masowy (M)
20/02/2016  Lahti – Sprint dow. (K)
20/02/2016  Lahti – Sprint dow. (M)
21/02/2016  Lahti – Skiathlon 7,5+7,5 km (K) 
21/02/2016  Lahti – Skiathlon 15+15 km (M)
1/03/2016  Gatineau – Sprint dow. (K) – Ski Tour Canada
1/03/2016  Gatineau – Sprint dow. (M) – Ski Tour Canada
2/03/2016  Montreal – 13 km klas. masowy (K) – Ski Tour Canada
2/03/2016  Montreal – 22 km klas. masowy (M) – Ski Tour Canada
4/03/2016  Quebec – Sprint dow. (K) – Ski Tour Canada
4/03/2016  Quebec – Sprint dow. (M) – Ski Tour Canada
5/03/2016  Quebec – 10 km dow. pościgowy (K) – Ski Tour Canada
5/03/2016  Quebec – 15 km dow. pościgowy (M) – Ski Tour Canada
8/03/2016  Canmore – Sprint klas. (K) – Ski Tour Canada
8/03/2016  Canmore – Sprint klas. (M) – Ski Tour Canada
9/03/2016  Canmore – Skiathlon 7,5+7,5 km (K) – Ski Tour Canada
9/03/2016  Canmore – Skiathlon 15+15 km (M) – Ski Tour Canada
11/03/2016  Lake Louise – 10 km dow. ind. (K) – Ski Tour Canada
11/03/2016  Lake Louise – 20 km dow. ind. (M) – Ski Tour Canada
12/03/2016  Canmore – 10 km klas. pościgowy (K) – Ski Tour Canada
12/03/2016  Canmore – 15 km klas. pościgowy (M) – Ski Tour Canada
Ski Tour Canada 2016 – wyniki i klasyfikacja >>
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top