TERMINARZ PŚ W BIEGACH NARCIARSKICH 2017/18. 

24/11/2017  Ruka – Sprint klas. (K) godz. 12:30
24/11/2017  Ruka – Sprint klas. (M) godz. 12:30
25/11/2017  Ruka – 10 km klas. (K) godz. 10:45
25/11/2017  Ruka – 15 km klas. (M) godz. 12:30
26/11/2017  Ruka – 10 km dow. pościgowy  (K) godz. 9:45
26/11/2017  Ruka – 15 km dow. pościwowy (M) godz. 12:00
02/12/2017  Lillehammer – Sprint klas. (M) godz. 11:15
02/12/2017  Lillehammer – Sprint klas. (K) godz. 11:15
03/12/2017  Lillehammer – Łączony 15 km (K) godz. 10:00
03/12/2017  Lillehammer – Łączony 30 km (M) godz. 11:45
09/12/2017  Davos – Sprint dow. (M) godz. 13:15
09/12/2017  Davos – Sprint dow. (K) godz. 13:15
10/12/2017  Davos – 10 km dow. (K) godz. 11:30
10/12/2017  Davos – 15 km dow. (M) godz. 13:45
16/12/2017  Toblach – 10 km dow. (K) godz. 11:00
16/12/2017  Toblach – 15 km dow. (M) godz. 13:30
17/12/2017  Toblach – 10 km klas. (K) godz. 11:30
17/12/2017  Toblach – 15 km klas. (M) godz. 13:30
30/12/2017  Lenzerheide – Sprint dow. (M) godz. 13:00
30/12/2017  Lenzerheide – Sprint dow. (K) godz. 13:00
31/12/2017  Lenzerheide – 15 km klas. (M) godz. 10:30
31/12/2017  Lenzerheide – 10 km klas. (K) godz. 15:00
01/01/2018  Lenzerheide – 10 km dow. (K) godz. 11:00
01/01/2018  Lenzerheide – 15 km dow. (M) godz. 13:00
03/01/2018  Obersdorf – Sprint klas. (K) godz. 14:50
03/01/2018  Obersdorf – Sprint klas. (M) godz. 14:50
04/01/2018  Obersdorf – 10 km dow. (K) godz. 10:15
04/01/2018  Obersdorf – 15 km dow. (M) godz. 11:15
06/01/2018  Val di Fiemme – 10 km klas. (K) godz. 14:15
06/01/2018  Val di Fiemme – 15 km klas. (M) godz. 15:45
07/01/2018  Val di Fiemme -9 km dow. pościgowy(K) godz. 11:30  Finał TdS
07/01/2018  Val di Fiemme – 9 km dow. pościgowy (M) godz. 14:30 Finał TdS
13/01/2018  Dresden – Sprint dow. (K) godz. 12:20
13/01/2018  Dresden – Sprint dow. (M) godz. 12:20
14/01/2018  Dresden – Sprint druż. (K) godz. 11:15
14/01/2018  Dresden – Sprint druż. (M) godz. 11:15
20/01/2018  Planica – Sprint klas. (K) godz. 13:00
20/01/2018  Planica – Sprint klas. (M) godz. 13:00
21/01/2018  Planica – 10 km klas. (K) godz. 9:30
21/01/2018  Planica – 15 km klas. (M) godz. 12:30
27/01/2018  Seefeld – Sprint dow. (M) godz. 13:45
27/01/2018  Seefeld – Sprint dow. (K) godz. 13:45
28/01/2018  Seefeld – 15 km dow. (M) godz. 11:20
28/01/2018  Seefeld – 10 km dow. (K) godz. 14:30
10/02/2018 – 25/02/2018 PyeongChang Igrzyska Olimpijskie 
03/03/2018  Lahti – Sprint dow. (K) godz. 13:15
03/03/2018  Lahti – Sprint dow. (M) godz. 13:15
04/03/2018  Lahti – 10 km klas. (K) godz. 11:15
04/03/2018  Lahti – 15 km klas. (M) godz. 12:45
07/03/2018  Drammen – Sprint klas. (K) godz. 15:30
07/03/2018  Drammen – Sprint klas. (M) godz. 15:30
10/03/2018  Oslo – 50 km dow. masowy (M) godz. 14:30
11/03/2018  Oslo – 30 km dow. masowy (K) godz. 11:45
16/03/2018  Falun – Sprint dow. (K) godz. 12:15
16/03/2018  Falun – Sprint dow. (M) godz. 12:15
17/03/2018  Falun – 10 km klas. (K) godz. 11:30
17/03/2018  Falun – 15 km klas. (M) godz. 14:30
18/03/2018  Falun – 10 km dow. pościgowy (K) godz. 11:30
18/03/2018  Falun – 15 km dow. pościgowy (M) godz. 14:15

 

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top