Prezentujemy terminarz, wyniki, medalistów oraz reprezentację Polski na zawody w biathlonie podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018.

Terminarz

10/02/2018: Sprint 7,5 km (K), godz. 11:15
11/02/2018: Sprint 10 km (M) godz. 11:15
12/02/2018: Pościgowy 10 km (K), godz. 10:10
12/02/2018: Pościgowy 12,5 km (M), godz. 12:00
14/02/2018: Indywidualny 15 km (K), godz. 11:05
15/02/2018: Indywidualny 15 km (K), godz. 9:15
15/02/2018: Indywidualny 20 km (M), godz. 12:20
17/02/2018: Masowy 12,5 km (K), godz. 12:15
18/02/2018: Masowy 15 km (M), godz. 12:15
20/02/2018: Sztafeta Mix, godz. 12:15
22/02/2018: Sztafeta 4 x 6 km (K), godz. 12:15
23/02/2018: Sztafeta 4 x 7,5 km (M), godz. 12:15

Wyniki K

10/02 SPRINT
1. Dahlmeier
2. Olsbu
3. Vitkova
4. Dorin Habert
5. Hinz
28. GUZIK
34. NOWAKOWSKA
45. HOJNISZ
56. GWIZDOŃ
12/02 POŚCIGOWY
1. Dahlmeier
2. Kuzmina
3. Bescond
4. Olsbu
5. Oeberg
30. NOWAKOWSKA
36. GUZIK
43. HOJNISZ
49. GWIZDOŃ
15/02 BIATHLON – INDYWIDUALNY (K)
1. Oeberg
2. Kuzmina
3. Dahlmeier
4. Preuss
5. Fialkova
6. HOJNISZ
21. NOWAKOWSKA
52. GUZIK
83. GWIZDOŃ
17/02 BIATHLON – MASOWY (K)
1. Kuzmina
2. Domraczewa
3. Eckhoff
4. Vittozzi
5. Oeberg
15. HOJNISZ
20/02 BIATHLON – SZTAFETA MIESZANA
1. Francja
2. Norwegia
3. Włochy
4. Niemcy
5. Białoruś
16. POLSKA
22/02 BIATHLON -SZTAFETA 4X6KM (K)
1. Białoruś
2. Szwecja
3. Francja
4. Norwegia
5. Słowacja
7. POLSKA

Wyniki M

11/02 – SPRINT (M)
1. Peiffer
2. Krcmar
3. Windisch
4. Eberhard
5. Bjoentegaard
59. GUZIK
67. NĘDZA-KUBINIEC
12/02 BIATHLON – POŚCIGOWY (M)
1. Fourcade
2. Samuelsson
3. Doll
4. T. Boe
5. Schempp
59. GUZIK
15/02 BIATHLON – INDYWIDUALNY (M)
1. Boe J.T.
2. Fak
3. Landertinger
4. Samuelsson
5. Fourcade
31. GUZIK
67. NĘDZA-KUBINIEC
18/02 BIATHLON – MASOWY (M)
1. Fourcade
2. Schempp
3. Svendsen
4. Lesser
5. Doll
20/02 BIATHLON – SZTAFETA MIESZANA
1. Francja
2. Norwegia
3. Włochy
4. Niemcy
5. Białoruś
16. POLSKA
23/02 BIATHLON – SZTAFETA 4X7,5KM (M)
1. Szwecja
2. Norwegia
3. Niemcy
4. Austria
5. Francja

Reprezentacja Polski

  • Sprint (K) – Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Krystyna Guzik, Kamila Żuk (4 miejsca)
  • Bieg pościgowy (K) – Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Krystyna Guzik, Kamila Żuk (mx. 4 miejsca)*
  • Bieg indywidualny (K) – Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Krystyna Guzik, Kamila Żuk (4 miejsca)
  • Bieg masowy (K) –Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Krystyna Guzik, Kamila Żuk (max. 4  miejsca)*
  • Sztafeta (K) – Polska
  • Sprint (M)- Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
  • Bieg pościgowy (M)- Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec (max. 2 miejsca)*
  • Bieg indywidualny (M) – Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec
  • Bieg masowy (M) – Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec (max. 2 miejsca)*
  • Sztafeta mieszana – 2 zawodniczki i 2 zawodników

* w zależności od wyników uzyskanych na igrzyskach

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top