Prezentujemy terminarz, wyniki, medalistów oraz reprezentację Polski na zawody narciarstwa alpejskiego podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018.

Terminarz

11/02/2018: Zjazd mężczyzn, finał, godz. 03:00
Przełożony na 15/02/18, g. 3:00
12/02/2018: Slalom gigant kobiet, 1. przejazd, godz. 02:15
12/02/2018: Slalom gigant kobiet, 2. przejazd, godz. 05:45
Przełożone na 15/02/18 na godz. 1:30 oraz 5:15
13/02/2018: Superkombiacja mężczyzn, zjazd, godz. 03:30
13/02/2018: Superkombinacja mężczyzn, slalom finał, godz. 07:00
14/02/2018: Slalom kobiet, 1. przejazd, godz. 02:15
14/02/2018: Slalom kobiet, 2. przejazd, finał, godz. 05:45
Przełożone na 16.02 na godz. 2:00 i 5:15
16/02/2018: Supergigant mężczyzn, finał, godz. 03:00
Przełożony z 15/02/18
17/02/2018: Supergigant kobiet, finał, godz. 03:00
18/02/2018: Slalom gigant mężczyzn, 1. przejazd, godz. 02:15
18/02/2018: Slalom gigant mężczyzn, 2. przejazd, finał, godz. 05:45
21/02/2018: Zjazd kobiet, finał, godz. 03:00
22/02/2018: Slalom mężczyzn, 1. przejazd, godz. 02:15
22/02/2018: Slalom mężczyzn, 2. przejazd, finał, godz. 05:45
23/02/2018: Kombinacja alpejska kobiet, slalom,finał, godz. 06:30
24/02/2018: Zawody drużynowe, finał, godz. 03:00

Drużynowo

24/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – DRUŻYNOWO
1. Szwajaria
2. Austria
3. Norwegia
4. Francja
5. Wielka Brytania

Wyniki K

15/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SLALOM GIGANT (K)
1. Shiffrin
2. Mowinckel
3. Brignone
4. Rebensburg
5. Bassino
27. GĄSIENICA-DANIEL

 

16/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SLALOM (K)
1. Hansdotter
2. Holdener
3. Gallhuber
4. Shiffrin
5. Swenn Larsson
17/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SUPERGIGANT (K)
1. Ledecka
2. Veith
3. Weirather
4. Gut
5. Schnarf
21/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – ZJAZD (K)
1. Goggia
2. Mowinckel
3. Vonn
4. Weirather
5. McKennis
24. Gąsienica-Daniel
22/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SUPERKOMBINACJA (K)
1. Gisin
2. Shiffrin
3. Holdener
4. Mowinckel
5. Vlhova
16. GĄSIENNICA-DANIEL

Wyniki M

13/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – KOMBINACJA (M)
1. Hirscher
2. Pntarault
3. Muffat-Jeandet
4. Schwarz
5. Ligety
DNF Kłusak
15/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – ZJAZD (M)
1. Svindal
2. Jansrud
3. Feuz
4. Paris
5. Dressen
42. KŁUSAK
16/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SUPER GIGANT (M)
1. Mayer
2. Feuz
3. Jansrud
4. Giezendanner
5. Svindal
DNF KŁUSAK
18/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SLALOM GIGANT (M)
1. Hirscher
2. Kristoffersen
3. Pinturault
4. Kranjec
5. Fanara
22/02 NARCIARSTWO ALPEJSKIE – SLALOM (M)
1. Myhrer
2. Zenhaeusern
3. Matt
4. Noel
5. Pinturault

Reprezentacja Polski

  • Slalom (K) – Maryna Gąsienica-Daniel
  • Slalom Gigant (K) – Maryna Gąsienica-Daniel
  • Supergigant (K) – Maryna Gąsienica-Daniel
  • Zjazd (K) – Maryna Gąsienica-Daniel
  • Superkombinacja (K) – Maryna Gąsienica-Daniel
  • Slalom (M) – Michał Jasiczek, Michał Kłusak
  • Supergigant (M) – Michał Kłusek
  • Slalomgigant (M) – Michał Jasiczek, Michał Kłusak
  • Zjazd (M) – Michał Kłusek
  • Superkombinacja – Michał Kłusek
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top