Prezentujemy terminarz, wyniki, medalistów oraz reprezentację Polski na zawody snowboard podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018.

Terminarz

10/02/2018: Slopestyle (M), kwalifikacje, godz. 02:00
11/02/2018: Slopestyle (M), FINAŁ, godz. 02:00
11/02/2018: Slopestyle (K), kwalifikacje, godz. 05:30
12/02/2018: Slopestyle (K), FINAŁ, godz. 02:00
12/02/2018: Halfpipe (K), kwalifikacje, godz. 05:30
13/02/2018: Halfpipe (K), FINAŁ, godz. 02:00
13/02/2018: Halfpipe (M), kwalifikacje, godz. 05:00
14/02/2018: Halfpipe (M), FINAŁ, godz. 02:30
15/02/2018: Snowboard cross (M), kwalifikacje, godz. 03:00
15/02/2018: Snowboard cross (M), FINAŁ, godz. 05:30
16/02/2018: Snowboard cross (K), kwalifikacje, godz. 02:00
16/02/2018: Snowboard cross (K), FINAŁ, godz. 04:15
19/02/2018: Big air (K), kwalifikacje, godz. 01:30
21/02/2018: Big air (M), kwalifikacje, godz. 01:30
22/02/2018: Slalom gigant rónoległy (K) i (M), kwalifikacje, godz. 04:00
23/02/2018: Big air(K), FINAŁ, godz. 01:30
24/02/2018: Big air (M), FINAŁ, godz. 02:00
24/02/2018: Slalom gigant równoległy (K) i (M), FINAŁ, godz. 04:00

Wyniki K

12/02 SLOPESTYLE (K)
1. Anderson
2. Blouin
3. Ruajarvi
4. Norendal
5. Jenson
13/02 SNOWBOARD – HALFPIPE (K)
1. Kim
2. Liu
3. Gold
4. Clark
5. Cai
16/02 SNOWBOARD – CROSS (K)
1. Moioli
2. Pereira de Souza Mabileau
3. Samkova
4. Jacobellis
5. Trespeuch
20. SMYKAŁA
22/02 SNOWBOARD – BIG AIR (K)
1. Gasser
2. Anderson
3. Sadowski Synnott
4. Iwabuchi
5. Candrian
24/02 SNOWBOARD – SLALOM RÓWNOLEGŁY (K)
1. Ledecka
2. Joerg
3. Hofmeister
4. Zavarzina
5. Takeuchi

Wyniki M

11/02 – SLOPESTYLE (M)
1. Gerard
2. Parrot
3. McMorris
4. Sandbech
5. Garcia Knight

 

14/02 SNOWBOARD – HALFPIPE (M)
1. White
2. Hirano
3. James
4. Ferguson
5. Burgener
SNOWBOARD – CROSS (M)
1. Vaultier
2. Hughes
3. Hernandez
4. Baumgarter
5. Dierdorff
20. LIGOCKI
24/02 SNOWBOARD – BIG AIR(M)
1. Toutant
2. Mack
3. Morgan
4. Corning
5. Gerard
24/02 SNOWBOARD – SLALOM RÓWNOLEGŁY (M)
1. Galmarini
2. Lee
3. Kosir
4. Dufour
5. Karl

Reprezentacja Polski

  • Slalom gigant równoległy (K) – Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz
  • Snowboard cross (K) – Zuzanna Smykała
  • Snowboard cross (M) – Mateusz Ligocki
  • Slalom gigant równoległy (M) – Oskar Kwiatkowski
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top