Prezentujemy kalendarz startów Polaków na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018. 

NIEDZIELA,11. LUTEGO
03:00 narciarstwo alpejskie zjazd
Kłusak
M finał
07:15 biegi narciarskie bieg łączony 30 km
Dominik Bury, Kamil Bury
M finał
08:00 łyżwiarstwo szybkie 5000 m
Wielgat
M finał
10:50 saneczkarstwo jedynki
Kurowski, Sochowicz
M 3. i 4. ślizg, finał
12:15 biathlon sprint
Guzik, Nędza-Kubiniec
M finał
PONIEDIAŁEK, 12. LUTEGO
02:15 narciarstwo alpejskie slalom gigant
Gąsiennica-Daniel
K 1. przejazd
05:45 narciarstwo alpejskie slalom gigant
ew. Gąsiennica-Daniel
K 2. przejazd, finał
11:10 biathlon bieg pościgowy
Hojnisz, Gwizdoń, Guzik, Nowakowska
K finał
11:50 saneczkarstwo jedynki
Wojtuściszyn, Kuls-Kusyk
K 1. i 2. ślizg
12:05 curling turniej par mieszanych K/M 2. półfinał
13:00 biathlon bieg pościgowy
ew. Nędza-Kubiniec, Guzik
M finał
13:30 łyżwiarstwo szybkie 1500 m
Bachleda Curuś, Złotkowska, Czerwonka
K finał
WTOREK, 13. LUTEGO
09:30 biegi narciarskie sprint
Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk, Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury
K/M eliminacje
11:00 short track 500 m
Maliszewska
K finały
11:30 saneczkarstwo jedynki
Wojtuściszyn, Kuls-Kusyk
K 3. i 4. ślizg, finał
12:00 biegi narciarskie sprint
ew.. Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Sylwia Jaśkowiec, Justyna Kowalczyk, Maciej Staręga, Dominik Bury, Kamil Bury
K/M finał
12:00 łyżwiarstwo szybkie 1500 m
Bródka, Szymański, Niedźwiedzki
M finał
ŚRODA, 14. LUTEGO
02:15 narciarstwo alpejskie slalom
Gąsiennica-Daniel
K 1. przejazd
05:45 narciarstwo alpejskie slalom
ew. Gąsiennica-Daniel 
K 2. przejazd, finał
07:00 kombinacja norweska skoki indywidualne na skoczni normalnej
Cieślar, Słowiok, Marusarz, Kupczak
M skoki
09:45 kombinacja norweska bieg na 10 km
Cieślar, Słowiok, Marusarz, Kupczak
M bieg, finał
11:00 łyżwiarstwo szybkie 1000 m
Czerwonka
K finał
12:05 biathlon bieg indywidualny
Cztery Polki
K finał
12:20 saneczkarstwo dwójki
Chmielewski/Kowalewski
M 1. i 2. ślizg, finał
CZWARTEK, 15. LUTEGO
03:00 snowboard snowboard cross
Ligocki
M kwalifikacje
03:00 narciarstwo alpejskie supergigant
Kłusak
M finał
05:30 snowboard snowboard cross
ew. Ligocki
M finał
07:30 biegi narciarskie 10 km stylem dowolnym
Marcisz, Galewicz, Jaśkowiec
K finał
12:00 biathlon bieg indywidualny
Kubiniec-Nędza, Guzik
M finał
13:30 saneczkarstwo sztafeta
POLSKA
finał
PIĄTEK, 16. LUTEGO
02:00 snowboard snowboard cross
Smykała
K kwalifikacje
04:15 snowboard snowboard cross
ew. Smykała
K finał
07:00 biegi narciarskie 15 km stylem dowolnym
Maciej Steręga, Dominik Bury, Kamil Bury
M finał
13:30 skoki narciarskie konkurs indywidualny na skoczni dużej
Czterech Polaków
M kwalifikacje
SOBOTA, 17. LUTEGO
03:00 narciarstwo alpejskie supergigant
Gąsiennica-Daniel 
K finał
10:30 biegi narciarskie sztafeta 4 x 5 km
POLSKA
K finał
11:00 short track 1500 m
Warakomska
K finał
12:15 biathlon bieg ze startu wspólnego
ew. Cztery Polki
K finał
13:30 skoki narciarskie konkurs indywidualny na skoczni dużej
ew. Czterej Polacy
M finał
NIEDZIELA, 18. LUTEGO
12:00 łyżwiarstwo szybkie 500 m
Ziomek
K Finał
12:05 bobsleje dwójki
Luty/Tylkowski
M 1. i 2. zjazd
12:15 biathlon bieg ze startu wspólnego
ew. Kubiniec-Nędza, Guzik
M Finał
PONIEDZIAŁEK, 19. LUTEGO
02:00 łyżwiarstwo figurowe pary taneczne
Kaliszek/Spodyriew
K/M taniec krótki
12:00 łyżwiarstwo szybkie 500 m
Nogal, Michalski, Waś
M finał
12:00 łyżwiarstwo szybkie wyścig drużynowy
POLSKA
K kwalifikacje
12:15 bobsleje dwójki
Luty/Tylkowski
M 3. i 4. ślizg, finał
13:30 skoki narciarskie konkurs drużynowy na skoczni dużej
POLSKA
M finał
WTOREK, 20. LUTEGO
02:00 łyżwiarstwo figurowe pary taneczne
Kaliszek/Spodyriew
K/M taniec dowolny, finał
11:00 kombinacja norweska skoki indywidualne na skoczni dużej
Cieślar, Słowiok, Marusarz, Kupczak
M skoki
11:00 short track 1000 m
Warakomska
K kwalifikacje
11:00 short track 500 m
Konopko
M kwalifikacje
12:15 biathlon sztafeta mieszana
POLSKA
K/M finał
13:45 kombinacja norweska bieg na 10 km
Cieślar, Słowiok, Marusarz, Kupczak
M bieg, finał
ŚRODA, 21. LUTEGO
03:00 narciarstwo alpejskie zjazd
Gąsiennica-Daniel 
K finał
09:00 biegi narciarskie sprint drużynowy
Staręga/D. Bury, Kowalczyk, Jaśkowiec
K/M eliminacje
11:00 biegi narciarskie sprint drużynowy
ew. Staręga/D. Bury, Kowalczyk, Jaśkowiec
K/M finał
12:00 łyżwiarstwo szybkie wyścig drużynowy
ew. POLSKA
K finał
CZWARTEK, 22. LUTEGO
02:15 narciarstwo alpejskie slalom
Jasiczek, Kłusak
M 1. przejazd
04:00 snowboard slalom gigant równoległy
Kwiatkowski i Biela, Król, Sztokfisz
K/M kwalifikacje
05:45 narciarstwo alpejskie slalom
ew, Jasiczek, Kłusak
M 2. przejazd, finał
08:30 kombinacja norweska skoki drużynowe na skoczni dużej
POLSKA
M skoki
11:00 short track 500 m
ew. Konopko
M finał
11:20 kombinacja norweska sztafeta 4×5 km
POLSKA
M bieg, finał
12:05 curling 1000 m
ew. Warakomska
M Finał
12:15 biathlon sztafeta
POLSKA
K finał
PIĄTEK, 23. LUTEGO
03:30 narciarstwo dowolne ski cross
Riemen-Żerebecka
K kwalifikacje
05:15 narciarstwo dowolne ski cross
ew. Riemen-Żerebecka
K finał
11:00 łyżwiarstwo szybkie 1000 m
Niedźwiecki, Kłosiński, Michalski
M finał
SOBOTA, 23. LUTEGO
01:30 bobsleje czwórki
Luty/Tylkowski/Kossakowski/Miedzik
M 1. i 2. ślizg
04:00 snowboard slalom gigant równoległy
ew. Kwiatkowski i Biela, Król, Sztokfisz
K/M finał
12:00 łyżwiarstwo szybkie start masowy
Czyszczoń, Złotkowska i Niedźwiecki
K/M finał x2
NIEDZIELA, 25. LUTEGO
01:30 bobsleje czwórki
Luty/Tylkowski/Kossakowski/Miedzik
M 3. i 4. ślizg, finał
07:15 biegi narciarskie 30 km stylem klasycznym
Jaśkowiec, Kowalczyk
K finał
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top