MŚ w narciarstwie klasycznym Lahti 2017 – terminarz

Prezentujemy terminarz Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym Lahti 2017. 

Środa, 22. lutego:
13:00 Biegi narciarskie Kwalifikacje 5 km (K) T. Klas.
14:30 Biegi narciarskie Kwalifikacje 5 km (M) T. Klas.
18:00 CEREMONIA OTWARCIE MŚ
Czwartek, 23. lutego:
13:00 Skoki narciarskie Kwalifikacje (K) HS100
14:00 Biegi narciarskie Sprint (K) – kwalifikacje T. klasyczna
14:00 Biegi narciarskie Sprint (M) – kwalifikacje T. klasyczna
16:30 Biegi narciarskie Sprint (K) – finały T. klasyczna
16:30 Biegi narciarskie Sprint (M) – finały T. klasyczna
Piątek, 24. lutego:
9:30 Kombinacja norweska Seria konkursowa HS100
12:30 Kombinacja norweska Bieg pościgowy na 10 km Gundersen
13:30 Skoki narciarskie Kwalifikacje (M) HS100
16:30 Skoki narciarskie Konkurs główny (K) HS100
Sobota, 25. lutego:
11:00 Biegi narciarskie Skiathlon 15 km (K) Łączony
13:30 Biegi naricarskie Skiathlon 30 km (M) Łączony
16:30 Skoki narciarskie Konkurs główny (M) HS100
Niedziela, 26. lutego:
10:30 Biegi narciarskie Sprint drużynowy – kwal. (K) T. klas.
10:30 Biegi narciarskie Sprint drużynowy – kwal. (M) T. klas.
10:30 Biegi narciarskie Sprint drużynowy – finały (K) T. klas.
10:30 Biegi narciarskie Sprint drużynowy – finały (M) T. klas.
11:00 Kombinacja norweska Seria konkursowa – drużynowo HS100
14:30 Kombinacja norweska Bieg sztafetowy 4×5 km Pościgowy
16:30 Skoki narciarskie Konkurs mieszany – główny HS100
Wtorek, 28 lutego:
12:45 Biegi narciarskie Bieg indywidualny na 10 km (K) T. klas.
Środa, 1. marca:
11:00 Kombinacja norweska Seria konkursowa HS100
12:45 Biegi narciarskie Bieg indywidualny na 15 km (M) T. dowolna
15:15 Kombinacja norweska Bieg pościgowy 10 km Gundersen
17:00 Skoki narciarskie Kwalifikacje HS130
Czwartek, 2. marca:
14:00 Biegi narciarskie Sztafeta 4×5 km (K) Klas. + Dow.
17:30 Skoki narciarskie Konkurs główny HS134
Piątek, 3. marca:
12:30 Biegi narciarskie Sztafeta 4×10 km (M) Klas. + Dow.
15:00 Kombinacja norweska Seria konkursowa (druż.) KS130
17:15 Kombinacja norweska 2×7,5 km sprint drużynowy Pościgowy
Sobota, 4. marca:
13:00 Biegi narciarskie Bieg masowy na 30 km (K) T. dowolna
16:15 Skoki narciarskie Konkurs główny – drużynowo HS130
Niedziela, 5. marca:
13:30 Biegi narciarskie Bieg masowy na 50 km (M) T. klasyczna
16:35 CEREMONIA ZAMKNIĘCIE MISTRZOSTW