You are here

Przedstawiamy terminarz, wyniki oraz kadrę Polski na Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich Obersdorf 2018. 

Terminarz

18/01/2018 (czwartek): 

  • 14:00 Oficjalny trening (1. i 2. runda)
  • 16:00 Kwalifikacje – odwołane!
  • 19:30 Ceremonia otwarcia

19/01/2018 (piątek):

  • 14:30 Kwalifikacje przełożone z 18/01
  • 16:00 I i II seria konkursu indywidualnego

20/01/2018 (sobota): 

  • 15:00 Seria próbna
  • 16:00 III i IV seria konkursu indywidualnego

21/01/2018 (niedziela): 

  • 15:00 Seria próbna
  • 16:00 Rozpoczęcie konkursu drużynowego

Wyniki indywidualne

Końcowa (IV seria anulowana)
# KRAJZAWODNIKSUMAI SERIAII SERIAIII SERIA
1.NORDaniel Andre Tande651,9207,2242,4202,3
2.POLKAMIL STOCH638,6205,2226,6206,8
3.GERRichard Freitag627,6205,9232,8188,9
4.AUTStefan Kraft608,4200,2212,1196,1
5.NORAndreas Stjernen606,9188,4216,3202,2
6.SLOPeter Prevc600,1202,7196,6200,8
7.GERAndreas Wellinger599,7186,4211,9201,4
8.NORJohan Andre Forfang599,2182,4213,1203,7
9.NORRobert Johansson599188220191
10.POLDAWID KUBACKI589,8177,5213,1199,2
11.GERMarkus Eisenbichler560,1173,4209,6177,1
12.SUISimon Ammann559,2189,6182,2187,4
13.POLSTEFAN HULA550171203,2175,8
14.SLOAnze Semenic538,8192,1186,3160,4
15.SLOJernej Damjan533,8190,7174,9168,2
16.JPNRyoyu Kobayashi528,4176,2210,2142
17.POLPIOTR ŻYŁA525,8158,1186,8180,9
18.AUTClemens Aigner524169,7182,1172,2
19.RUSDenis Korniłow509,6156,9179,1173,6
20.GERStephan Leyhe502,9149,9195,4157,6
21.SLODomen Prevc501,1147,3181172,8
22.FINJanne Ahonen500142,4182,1175,5
23.AUTManuel Poppinger498154,7191,2152,1
24.USAKevin Bickner494,3166,4163,8164,1
25.JAPNoriaki Kasai493,6193,2109,7190,7
26.RUSAleksiej Romaszow455,5147,1173,6134,8
27.ITAAlex Insam443,4141171,5130,9
28.ITASebastian Colloredo438,7119,7155,7163,3
29.JPNJunshiro Kobayashi408,7125,5153,2130
30.RUSMichail Nazarow396,6118,2132,6145,8
31.AUTMichael Hayboeck126126
32.FINAalto Antii117,6117,6
33.RUSDimitrj Wassijew113,5113,5
34.SUIGregor Deschwanden111,8111,8
35.FINEetu Nousiainen111,4111,4
36.CANMackenzie Boyd-Clowes102,3102,3
37.SUIAndreas Schuler98,198,1
38.USAMichael Glasder95,995,9
39.SLOTilen Bartol95,395,3
40.FRAVincenct Descombes-Savoie79,779,7

Wyniki drużynowe

# DrużynaPKTSkład
1.Norwegia1662,2Johansson, Stjernen, Forfang, Tande
2.Słowenia1615,8Damjan, D. Prevc, Semenic, P. Prevc
3.POLSKA1592,1ŻYŁA, HULA, KUBACKI, STOCH
4.Niemcy1581,2Wellinger, Leyhe, Eisenbichler, Freitag
5.Austria1488,8Aigner, Poppinger, Hayboeck, Kraft
6.Szwajcaria1350,6Schuler, Peier, Deschwanden, Ammann
7.Rosja1283,2Romaszow, Nazarow, Korniłow, Wassiljew
8.Finlandia1262,2Aalto, Maetaeae, Nousiainen, Ahonen

Kadra Polski

  • Kamil Stoch
  • Piotr Żyła
  • Maciej Kot
  • Dawid Kubacki
  • Stefan Hula
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top