You are here

biegi ikonaTerminarz, wyniki oraz klasyfikacja medalowa Mistrzostw Świata w lotach narciarskich Tauplitz (Kulm) 2016, które odbędą się w dniach 15-17 stycznia 2016.

[tab:Wyniki indywidualne]

Po 3. seriach (finałowe, 4. runda odwołana z powodu wiatru)

# KRAJ ZAWODNIK SUMA I II III
1. SVN Peter Prevc 640,1 220 198,1 222
2. NOR Kenneth Gangnes 636,8 218,5 200,9 217,4
3. AUT Stefan Kraft 629,2 211,7 203,9 213,6
4. NOR Johan Andre Forfang 602 217,2 197,8 187
5. JPN Noriaki Kasai 600,4 210 199 191,4
6. GER Severin Freund 565,3 189,3 181,2 194,8
7. NOR Anders Fannemel 543,9 204,8 192,8 146,3
8. GER Richard Freitag 542,8 191,9 158,3 192,6
9. SVN Jurij Tepes 535,5 186,3 164 185,2
10. SVN Robert Kranjec 534,9 174,5 182,3 178,1
11. AUT Michael Hayboeck 533,7 192 146,3 195,4
12. SVN Anze Lanisek 523,5 183,5 170,9 169,1
13. FRA Vincent Descombes Sevoie 520,5 181,6 167,5 171,4
14. GER Andreas Wellinger 520 178,6 168,6 172,8
15. POL DAWID KUBACKI 519,1 173,4 165,6 180,1
16. SUI Simon Ammann 512,5 173,8 163,8 174,9
17. AUT Manuel Poppinger 502,6 169,8 158,7 174,1
18. NOR Daniel Andre Tande 497,5 187,5 155,7 154,3
19. GER Stephan Leyhe 467 152,6 152,8 161,6
20. CZE Roman Koudelka 463,4 152,3 143,8 167,3
21. POL STEFAN HULA 450,4 164,4 129,1 156,9
22. CZE Jan Matura 414,2 146,5 111,4 156,3
23. CZE Tomas Vancura 409,7 175,9 115 118,8
24. CZE Lukas Hlava 408,9 155,7 119,3 133,9
25. AUT Manuel Fettner 401,4 154,8 117,5 129,1
26. POL KLEMENS MURAŃKA 397 163,9 137,4 95,7
27. CAN McKenzie Boyd Clowes 364,4 158,4 125 81
28. GER Andreas Wank 355 152,1 105,3 97,6
29. RUS Denis Korniłow 337,1 136,8 104,7 95,6
30. SUI Gregor Deschwanden 319,8 135,8 101,6 82,4
31. JPN Kento Sakuyama 127,4 127,4 0 0
32. RUS Ilmir Hazetdinow 126,1 126,1 0 0
33. RUS Wladisław Bojarincew 113,6 113,6 0 0
34. FIN Ville Larinto 112,8 112,8 0 0
35. FIN Harri Oli 110,8 110,8 0 0
36. KAZ Radik Żaparow 109,4 109,4 0 0
37. USA Michael Glasder 98,5 98,5 0 0
38. FIN Lauri Asikainen 97,6 97,6 0 0
39. ITA Sebastian Colloredo 93,1 93,1 0 0
40. KOR Hueng-Chul Choi 82 82 0 0

[tab:Wyniki drużynowe]

# Drużyna PKT Skład
1. Norwegia 1467,7 Fannemel, Forfang, Tande, Gangnes
2. Niemcy 1357,3 Wellinger, Lehyhe, Freitag, Freund
3. Austria 1310,4 Kraft, Poppinger, Fettner, Hayboeck
4. Słowenia 1272,7 Kranjec, Tepes, Lanisek, P. Prevc
5. POLSKA 1211,9 Stoch, Murańka, Kubacki, Hula
6. Czechy 1018,4 Vancura, Matura, Hlava, Koudelka
7. Finlandia 721,6 Olli, Klinga, Asikainen, Larinto
8. Rosja 707,5 Bojarincew, Maksimoczkin, Hazetdinow, Korniłow

[tab:Terminarz]

14/01/16 Czwartek:

  • 12:00 Oficjalny trening
  • 13:00 Kwalifikacje

15/01/16 Piątek:

  • 12:00 Seria próbna
  • 13:00 I i II seria konkursu indywidualnego

16/01/16 Sobota:

  • 13:00 Seria próbna
  • 14:00 III i IV seria konkursu indywidualnego

17/01/16 Niedziela:

  • 13:15 Seria próbna
  • 14:15 Konkurs drużynowy LIVE >

Kadra Polski >>

[tab:END]

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top