You are here

biegi ikonaTerminarz, wyniki oraz klasyfikacja medalowa Mistrzostw Świata w lotach narciarskich Tauplitz (Kulm) 2016, które odbędą się w dniach 15-17 stycznia 2016.

[tab:Wyniki indywidualne]

Po 3. seriach (finałowe, 4. runda odwołana z powodu wiatru)
# KRAJZAWODNIKSUMAIIIIII
1.SVNPeter Prevc640,1220198,1222
2.NORKenneth Gangnes636,8218,5200,9217,4
3.AUTStefan Kraft629,2211,7203,9213,6
4.NORJohan Andre Forfang602217,2197,8187
5.JPNNoriaki Kasai600,4210199191,4
6.GERSeverin Freund565,3189,3181,2194,8
7.NORAnders Fannemel543,9204,8192,8146,3
8.GERRichard Freitag542,8191,9158,3192,6
9.SVNJurij Tepes535,5186,3164185,2
10.SVNRobert Kranjec534,9174,5182,3178,1
11.AUTMichael Hayboeck533,7192146,3195,4
12.SVNAnze Lanisek523,5183,5170,9169,1
13.FRAVincent Descombes Sevoie520,5181,6167,5171,4
14.GERAndreas Wellinger520178,6168,6172,8
15.POLDAWID KUBACKI519,1173,4165,6180,1
16.SUISimon Ammann512,5173,8163,8174,9
17.AUTManuel Poppinger502,6169,8158,7174,1
18.NORDaniel Andre Tande497,5187,5155,7154,3
19.GERStephan Leyhe467152,6152,8161,6
20.CZERoman Koudelka463,4152,3143,8167,3
21.POLSTEFAN HULA450,4164,4129,1156,9
22.CZEJan Matura414,2146,5111,4156,3
23.CZETomas Vancura409,7175,9115118,8
24.CZELukas Hlava408,9155,7119,3133,9
25.AUTManuel Fettner401,4154,8117,5129,1
26.POLKLEMENS MURAŃKA397163,9137,495,7
27.CANMcKenzie Boyd Clowes364,4158,412581
28.GERAndreas Wank355152,1105,397,6
29.RUSDenis Korniłow337,1136,8104,795,6
30.SUIGregor Deschwanden319,8135,8101,682,4
31.JPNKento Sakuyama127,4127,400
32.RUSIlmir Hazetdinow126,1126,100
33.RUSWladisław Bojarincew113,6113,600
34.FINVille Larinto112,8112,800
35.FINHarri Oli110,8110,800
36.KAZRadik Żaparow109,4109,400
37.USAMichael Glasder98,598,500
38.FINLauri Asikainen97,697,600
39.ITASebastian Colloredo93,193,100
40.KORHueng-Chul Choi828200

[tab:Wyniki drużynowe]

# DrużynaPKTSkład
1.Norwegia1467,7Fannemel, Forfang, Tande, Gangnes
2.Niemcy1357,3Wellinger, Lehyhe, Freitag, Freund
3.Austria1310,4Kraft, Poppinger, Fettner, Hayboeck
4.Słowenia1272,7Kranjec, Tepes, Lanisek, P. Prevc
5.POLSKA1211,9Stoch, Murańka, Kubacki, Hula
6.Czechy1018,4Vancura, Matura, Hlava, Koudelka
7.Finlandia721,6Olli, Klinga, Asikainen, Larinto
8.Rosja707,5Bojarincew, Maksimoczkin, Hazetdinow, Korniłow

[tab:Terminarz]

14/01/16 Czwartek:

  • 12:00 Oficjalny trening
  • 13:00 Kwalifikacje

15/01/16 Piątek:

  • 12:00 Seria próbna
  • 13:00 I i II seria konkursu indywidualnego

16/01/16 Sobota:

  • 13:00 Seria próbna
  • 14:00 III i IV seria konkursu indywidualnego

17/01/16 Niedziela:

  • 13:15 Seria próbna
  • 14:15 Konkurs drużynowy LIVE >

Kadra Polski >>

[tab:END]

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top