You are here

Pezentujemy terminarz oraz klasyfikację generalną cyklu Raw Air 2018 – drugiej edycji imprezy odbywającej się na norweskich skoczniach i wliczanej do Pucharu Świata. 

Terminarz

9/03/18: Oslo /kwalifikacje/ – 19:30

10/03/18: Oslo /drużynowo/ – 17:00

11/03/18: Oslo /indywidualnie/ – 14:20

12/03/18: Lillehammer /kwalifikacje/ – 17:30

13/03/18: Lillehammer /indywidualnie/ – 17:00

14/03/18: Trondheim / kwalifikacje/ – 17:30

15/03/18: Trondheim /indywidualnie/ – 17:00

16/03/18: Vikersund /kwalifikacje – loty/ – 17:30

17/03/18: Vikersund /drużynowo – loty/ – 16:15

18/03/18: Vikersund /indywidalnie – loty/ – 16:30

Klasyfikacja

Po 14 z 16 serii
# KRAJZAWODNIKSUMA
1.POLKAMIL STOCH2590,60
2.NORRobert Johansson2553,60
3.NORAndreas Stjernen2508,30
4.AUTStefan Kraft2480,90
5.NORDaniel Andre Tande2408,30
6.NORJohan Andre Forfang2392,80
7.GERRichard Freitag2333,10
8.POLDAWID KUBACKI2286,40
9.GERMarkus Eisenbichler2194,60
10.SLOPeter Prevc2165,90
11.JPNRyoyu Kobayashi2140,10
12.SUISimon Ammann2123,00
13.POLSTEFAN HULA2069,80
14.SLOTilen Bartol2048,90
15.SLOJernej Damjan2043,00
16.JPNJunshiro Kobayashi2025,70
17.AUTMichael Hayboeck1991,80
18.POLPIOTR ŻYŁA1944,70
19.GERAndreas Wellinger1929,20
20.GERKarl Geiger1923,00
21.JPNJukija Sato1774,90
22.NORHalvor Egner Granerud1659,60
23.JAPNoriaki Kasai1631,80
24.GERStephan Leyhe1610,60
25.RUSDenis Korniłow1595,50
26.SLONejc Dezman1489,10
27.POLJAKUB WOLNY1485,70
28.SUIPhillip Aschenwald1400,40
29.AUTGregor Schlierenzauer1348,70
30.NORMarius Lindvik1319,80
31.NORAnders Fannemel1279,20
32.POLMACIEJ KOT1255,90
33.USAKevin Bickner1235,80
34.ITAAlex Insam1193,10
35.SUIAndreas Schuler1167,70
36.GERAndreas Wank1163,20
37.SUIGregor Deschwanden1114,50
38.AUTClemens Aigner1097,20
39.CANMackenzie Boyd-Clowes895,70
40.RUSMichaił Nazarow886,40
41.RUSJewgienij Klimow884,50
42.BULWladimir Zografski880,00
43.JPNTaku Takeuchi848,90
44.SLODomen Prevc848,40
45.SLOAnze Lanisek791,80
46.FRAJonathan Learoyd760,00
47.SLOTimi Zajc749,30
48.AUTDaniel Huber743,80
49.ITASebastian Colloredo739,70
50.AUTManuel Fettner716,80
51.RUSAleksiej Romaszow625,90
52.SLOAnze Semenic563,40
53.FINAntti Aalto533,30
54.CZECestmir Kozisek523,90
55.CZERoman Koudelka494,40
56.GERDavid Siegel485,10
57.NORSondre Ringen443,50
58.ITADavide Bresadola422,00
59.NORTom Hilde421,90
60.NORRobin Pedersen417,90
61.SUIKilian Peier394,20
62.ITARoberto Dellasega385,40
63.USAMichael Glasder359,80
64.SUISandro Hauswirth356,00
65.ESTMartti Nomme335,30
66.NORJoacim Bjoereng300,60
67.KAZSabirżan Muminow289,00
68.KAZMarat Żaparow271,90
69.FRAThomas Roch Dupland263,10
70.KAZAleksiej Korolew258,00
71.GERConstantin Schmid227,30
72.NORAndreas Buskum193,20
73.NORJoakum Aune188,60
74.TURFatih Arda Ipcoglu173,30
75.KAZKonstantin Sokolenko152,10
76.TURAyberk Demir130,90
77.FINAndreas Alamommo88,60
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top