You are here

biegi ikonaStrona poświęcona Turniejowi Czterech Skoczni 2015/16. Znajdziesz tutaj terminarz, wyniki poszczególnych konkursów oraz klasyfikację TCS. 

TERMINARZ
28/12/15  Oberstdorf HS137 – kwalifikacje /17:15/
29/12/15 
 Oberstdorf HS137 – konkurs /17:15/
PODSUMOWANIE
31/12/15   Garmisch-Partenkirchen HS140 – kwalifikacje /14:00/
01/01/16
  Garmisch-Partenkirchen HS140 – konkurs /14:00/
PODSUMOWANIE
02/01/16  Innsbruck HS130 – kwalifikacje /14:00/
PODSUMOWANIE
03/01/16 
 Innsbruck HS130 – konkurs /14:00/
PODSUMOWANIE
05/01/16  Bischfschofen HS140 – kwalifikacje /17:00/
06/01/16 
 Bischfschofen HS140 – konkurs /17:00/ LIVE >

[tab:WYNIKI]

OBERSTDORF 29/12/15

  1. Freund 307,2
  2. Hayboeck 304,2
  3. P. Prevc 299,9
  4. Fannemel 295,8
  5. Kasai 290,6

    23. STOCH 247,2

GA-PA 1/01/15

  1. P. Prevc 272,7
  2. Gangnes 260,1
  3. Freund 256,8
  4. Forfang 250,8
  5. Hayboeck 247,3

    19. STOCH 219,5
    24. HULA 213,5

3/01/16 Innsbruck:

  1. P. Prevc 269,5
  2. Frenud 258,4
  3. Gangnes 251,5
  4. Forfang 249,7
  5. Hayboeck 247,5

    16. STOCH 226,1
    24. KUBACKI 219,3
    27. HULA 213,8

6/01/16 Bischofshofen:

  1. P. Prevc 297,3
  2. Freund 290,5
  3. Hayboeck 282,6

    24. HULA 231
    28. KOT 223,4
    30. STĘKAŁA 210,3

[tab:KLASYFIKACJA]

# KRAJ ZAWODNIK SUMA I II III IV
1. SVN Peter Prevc 1139,4 299,9 272,7 269,5 297,3
2. GER Severin Freund 1112,9 307,2 256,8 258,4 290,5
3. AUT Michael Hayboeck 1081,6 304,2 247,3 247,5 282,6
4. NOR Kenneth Gangnes 1073,5 288,6 260,1 251,5 273,3
5. AUT Stefan Kraft 1036,2 287,7 238,6 231,9 278
6. NOR Johan Andre Forfang 1035,5 278,8 250,8 249,7 256,2
7. JPN Noriaki Kasai 1013,2 290,6 231 236,8 254,8
8. NOR Anders Fannemel 1010,1 295,8 241,5 231,8 241
9. GER Richard Freitag 1001,4 276,5 243,6 233,3 248
10. GER Andreas Wank 974,4 264,5 231,8 235,4 242,7
11. SUI Simon Ammann 970,9 267,3 227,3 220,6 255,7
12. GER Andreas Wellinger 970,3 261 226,4 239,5 243,4
13. JPN Daiki Ito 967,3 246,3 234 235,8 251,2
14. CZE Roman Koudelka 963,1 246,3 241 231,3 244,5
15. NOR Andreas Stjernen 945,1 248,2 226,1 225,6 245,2
16. FRA Vincent Descombes Sevoie 944,5 251,4 219,5 230,9 242,7
17. SVN Domen Prevc 938,5 233,1 220,2 220,1 265,1
18. AUT Manuel Fettner 913,1 248,2 217 216,3 231,6
19. NOR Joahim Hauer 825,3 269,8 96,5 219,1 239,9
20. GER Stephan Leyhe 807,4 263,5 221,8 223,7 98,4
21. CZE Jakub Janda 806 247,7 205,9 105,3 247,1
22. SVN Anze Lanisek 801,3 254,3 215 93 239
23. POL KAMIL STOCH 800,3 247,2 219,5 226,1 107,5
24. NOR Daniel Andre Tande 793,5 273,9 193,5 89,1 237
25. POL STEFAN HULA 766,4 108,1 213,5 213,8 231
26. JPN Taku Takeuchi 680,1 250,1 96,5 225,7 107,8
27. CZE Jan Matura 661,2 0 204,7 226,6 229,9
28. GER Michael Neumayer 656,2 249,5 204,6 96,2 105,9
29. JPN Kento Sakuyama 622,5 116,4 206,1 199,9 100,1
30. GER Karl Geiger 549,4 238,6 101,1 105,8 103,9
31. CZE Lukas Hlava 543,4 106,6 212,1 224,7
32. POL MACIEJ KOT 541,1 116,8 97,4 103,5 223,4
33. AUT Gregor Schlierenzauer 439,4 116,9 218 104,5
34. AUT Manuel Poppinger 438,9 115,6 96,2 227,1
35. POL DAWID KUBACKI 421,4 0 103,9 219,3 98,2
36. FRA Ronan Lamy Chappuis 415,5 0 98,5 208,8 108,2
37. JPN Shohei Tochimoto 400 116,7 96,8 94,4 92,1
38. RUS Denis Korniłow 391,5 106,2 90,1 88,7 106,5
39. GER Pius Paschke 331,8 231,5 100,3
40. NOR Tom Hilde 329,3 0 0 226 103,3
41. RUS Jewgienij Klimow 326,4 231,6 94,8
42. SVN Robert Kranjec 323,9 225,7 98,2
43. AUT Clemens Aigner 304,6 0 0 204 100,6
44. SVN Jurij Tepes 299,2 67,4 0 231,8
45. FIN Ville Larinto 294,9 110,1 86,6 98,2
46. BUL Vladimir Zografski 277,7 0 89,8 93,4 94,5
47. SUI Gregor Deschwanden 275,3 114,1 82,8 0 78,4
48. AUT Andreas Kofler 229,2 0 0 0 229,2
49. AUT Philipp Aschenwald 222,9 0 0 0 222,9
50. GER David Siegel 222,5 0 222,5
51. POL ANDRZEJ STĘKAŁA 210,6 0 0 0 210,6
52. GER Marinus Kraus 204,7 115,5 89,2
53. AUT Elias Tollinger 203,5 0 0 98,6 104,9
54. JPN Junshiro Kobayashi 203,4 104,2 0 99,2
55. NOR Halvor Egner Granerud 200,8 103,4 97,4
56. CAN McKenzie Boyd Clowes 200,6 0 93,3 0 107,3
57. RUS Ilmir Hazetdinow 200,6 96,8 0 103,8
58. AUT Florian Altenburger 198,5 0 0 92,4 106,1
59. AUT Markus Schiffner 197,9 0 0 95,1 102,8
60. SVN Tilen Bartol 179,3 101,9 0 77,4
61. USA Nicolas Alexander 112,2 112,2 0 0 0
62. ITA Sebastian Colloredo 110,7 110,7 0
63. GER Markus Eisenbicher 108,2 108,2 0
64. POL PIOTR ŻYŁA 100,1 100,1 0
65. SUI Killian Peier 96,6 0 96,6 0
66. SUI Luca Egloff 93,4 0 0 93,4
67. USA Michael Glasder 86,8 0 0 86,8
68. SVN Anze Semenic 63,5 0 0 0 63,5

[tab:END]

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top