You are here

Prezentujemy terminarz, klasyfikację i wyniki Turnieju Czterech Skoczni 2017/18.

Terminarz

30/12/2017  Oberstdorf HS137 
01/01/2018  Garmisch-Partenkirchen HS140
04/01/2018  Innsbruck HS130
06/01/2018  Bischfschofen HS140

 

 Oberstdorf, Schattenbergschanze (HS 137)

28/12/2017 (czwartek): 

  • 19:00 Oficjalna inauguracja 66. Turnieju Czterech Skoczni oraz prezentacja zawodników

29/12/2017 (piątek): 

  • 14:30 Oficjalny trening
  • 16:00 Kwalifikacje

30/12/2017 (sobota): 

  • 15:00 Seria próbna
  • 16:30 Rozpoczęcie 1. serii konkursowej

 

 Garmisch-Partenkirchen, Grosse Olympiaschanze (HS 140)

31/12/2017 (niedziela): 

  • 11:45 Oficjalny trening
  • 14:00 Kwalifikacje

01/01/2018 (poniedziałek): 

  • 12:30 Seria próbna
  • 14:00 Rozpoczęcie 1. serii konkursowej

 

 Innsbruck, Bergisel (HS 130)

03/01/2018 (środa):

  • 11:45 Oficjalny trening
  • 14:00 Kwalifikacje

04/01/2018 (czwartek):

  • 12:30 Seria próbna
  • 14:00 Rozpoczęcie 1. serii konkursowej

 

 Bischofshofen, Paul-Außerleitner-Schanze (HS 140)

05/01/2018 (piątek):

  • 15:00 Oficjalny trening
  • 17:00 Kwalifikacje

06/01/2018 (sobota):

  • 15:30 Seria próbna
  • 17:00 Rozpoczęcie 1. serii konkursowej

 

Klasyfikacja

# KRAJZAWODNIKSUMA1234
1.POLKAMIL STOCH1108,8279,7283,4270,1275,6
2.GERAndreas Wellinger1039,2254261,2253,5270,5
3.NORAnders Fannemel1021,3255,3270,2223,4272,4
4.JPNJunshiro Kobayashi1021,1257,1269,2239,4255,4
5.NORRobert Johansson1009,4253,4250,5237,3268,2
6.POLDAWID KUBACKI1003270,1260,7218,9253,3
7.GERMarkus Eisenbichler993,8255,1258,1236,1244,5
8.NORDaniel Andre Tande992,3237,7256,4255,6242,6
9.NORJohan Andre Forfang977,4255,3263,4219,3239,4
10.SLOJernej Damjan974,1245259,3239,9229,9
11.GERKarl Geiger970,2241,1268,2230,6230,3
12.POLSTEFAN HULA957259,2233,2231,6233
13.GERStephan Leyhe954233,2263,3235,1222,4
14.AUTMichael Hayboeck948,1224245,3234,7244,1
15.POLPIOTR ŻYŁA914,5231,7233,7228,4220,7
16.SLOTimi Zajc903,5224,8237,4223218,3
17.SLOZiga Jelar902,1240,1238,6202221,4
18.GERConstantin Schmid892,1220,1236,3204,9230,8
19.NORAndreas Stjernen887,4110,4268,7241,1267,2
20.AUTStefan Kraft859,1262,8117,4210,3268,6
21.SLOPeter Prevc820,387,6266,9212253,8
22.JPNRyoyu Kobayashi815,9252,4231,1110,9221,5
23.POLMACIEJ KOT811,7243,3249229,190,3
24.NORHalvor Egner Granerud809,3235,1255,7215,1103,4
25.JPNTaku Takeuchi786,7236,5237,2215,197,9
26.AUTGregor Schlierenzauer702,2246247,7106102,5
27.GERRichard Freitag665,1275,5275,8113,80
28.SLOTilen Bartol617241,7268,9106,4
29.SUISimon Ammann576,3240,4109,4226,5
30.SUIGregor Deschwanden570,6235,4230,2105
31.AUTManuel Fettner500,494,894,690,6220,4
32.SUIKilian Peier498,681,3201,1216,2
33.AUTClemens Aigner41999,3108,1108103,6
34.SLOAnze Semenic412,683,5108,8220,3
35.CZECestmir Kozisek404,8104106,8102,991,1
36.ITASebastian Colloredo401,8101,9107,5192,4
37.SLODomen Prevc398,799,799,2199,8
38.POLJAKUB WOLNY397,4113,6225,158,7
39.GERPius Paschke370,21009681,293
40.JAPNoriaki Kasai350,769,4220,161,2
41.GERDavid Siegel329,998,4231,5
42.CZERoman Koudelka314,4209,6104,8
43.RUSJewgienij Klimow310,977,5233,4
44.FRAJonathan Learoyd307,3211,795,6
45.RUSDenis Korniłow299101,3103,194,6
46.ITAAlex Insam292,898,6100,793,5
47.CANMackenzie Boyd-Clowes291,8102,897,991,1
48.AUTClemens Leitner278,6193,485,2
49.AUTDaniel Huber262,292,610366,6
50.AUTManuel Poppinger221,4221,4
51.USAKevin Bickner220,2220,2
52.GERAndreas Wank218,9103,1115,8
53.SLONejc Dezman209,6209,6
54.CZEVojtech Stursa207,96770,970
55.POLTomasz Pilch201,4102,798,7
56.AUTMarkus Schiffner192,3106,885,5
57.FINAalto Antii184,193,690,5
58.FRAVincenct Descombes-Savoie16870,797,3
59.AUTThomas Lackner100,7100,7
60.BULWladimir Zografski9898
61.AUTUlrich Wohlgenannt97,997,9
62.AUTFlorian Altenburger91,291,2
63.FINJarkko Maeaettae86,486,4
64.JPNKento Sakuyama85,485,4
65.AUTElias Tollinger84,984,9
66.RUSDimitrj Wassijew6969
67.RUSAleksiej Romaszow6161

Wyniki

OBERSTDORF:

# Nr ZAWODNIK 1 Pkt 1 2 Pkt 2 SUMA
1 28 Stoch, Kamil 126.0 131.1 137.0 148.6 279.7
2 1 Freitag, Richard 128.5 135.2 127.0 140.3 275.5
3 6 Kubacki, Dawid 126.5 131.2 129.0 138.9 270.1
4 3 Kraft, Stefan 132.0 135.5 119.0 127.3 262.8
5 12 Hula, Stefan 123.0 129.5 120.5 129.7 259.2
6 2 Kobayashi, Junshiro 126.5 122.8 123.0 134.3 257.1
7 21 Fannemel, Anders 129.0 131.1 124.5 124.2 255.3
7 5 Forfang, Johann Andre 114.5 115.5 126.5 139.8 255.3
9 10 Eisenbichler, Markus 128.5 131.0 117.5 124.1 255.1
10 14 Wellinger, Andreas 115.0 120.0 123.0 134.0 254.0
11 15 Johansson, Robert 115.0 121.1 122.5 132.3 253.4
12 9 Kobayashi, Ryoyu 121.5 128.0 118.0 124.4 252.4
13 35 Schlierenzauer, Gregor 116.5 125.1 116.5 120.9 246.0
14 11 Damjan, Jernej 120.5 120.8 118.0 124.2 245.0
15 27 Kot, Maciej 120.0 118.5 126.0 124.8 243.3

GA-PA:

# Nr Zawodnik 1 Pkt 1 2 Pkt 2 SUMA
1 6 Stoch, Kamil 135.5 137.4 139.5 146.0 283.4
2 4 Freitag, Richard 132.0 131.1 137.0 144.7 275.8
3 14 Fannemel, Anders 132.5 131.3 136.5 138.9 270.2
4 5 Kobayashi, Junshiro 137.0 135.2 131.5 134.0 269.2
5 21 Bartol, Tilen 136.0 136.0 133.5 132.9 268.9
6 11 Stjernen, Andreas 132.0 128.4 137.5 140.3 268.7
7 13 Geiger, Karl 136.0 133.7 133.5 134.5 268.2
8 10 Prevc, Peter 129.0 130.2 138.0 136.7 266.9
9 1 Forfang, Johann Andre 124.0 119.2 138.5 144.2 263.4
10 20 Leyhe, Stephan 130.5 128.4 137.5 134.9 263.3
11 15 Wellinger, Andreas 125.5 121.7 138.0 139.5 261.2
12 2 Kubacki, Dawid 126.5 126.2 133.5 134.5 260.7
13 8 Damjan, Jernej 126.0 120.6 138.0 138.7 259.3
14 12 Eisenbichler, Markus 128.5 122.1 136.5 136.0 258.1
15 23 Tande, Daniel Andre 120.5 114.3 139.0 142.1 256.4

INNSBRUCK:

Rank Bib Name Tot. Points
1 2 STOCH Kamil 270.1
2 7 TANDE Daniel Andre 255.6
3 14 WELLINGER Andreas 253.5
4 16 STJERNEN Andreas 241.1
5 10 DAMJAN Jernej 239.9
6 1 KOBAYASHI Junshiro 239.4
7 21 JOHANSSON Robert 237.3
8 6 EISENBICHLER Markus 236.1
9 13 LEYHE Stephan 235.1
10 15 HAYBOECK Michael 234.7
11 8 HULA Stefan 231.6
12 12 GEIGER Karl 230.6
13 20 KOT Maciej 229.1
14 39 ZYLA Piotr 228.4
15 25 WOLNY Jakub 225.1

BISHOFSHOFEN

Rank Bib Name Tot. Points
1 5 STOCH Kamil 275.6
2 12 FANNEMEL Anders 272.4
3 8 WELLINGER Andreas 270.5
4 4 KRAFT Stefan 268.6
5 6 JOHANSSON Robert 268.2
6 29 STJERNEN Andreas 267.2
7 31 KOBAYASHI Junshiro 255.4
8 13 PREVC Peter 253.8
9 1 KUBACKI Dawid 253.3
10 9 EISENBICHLER Markus 244.5

 

 

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top