Ziobro w drużynie – znamy skład polskich skoczków

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Klemens Murańka i Jan Ziobro będą reprezentować Polskę podczas sobotniego konkursu drużynowego na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Falun. 

Jan Ziobro, Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł walczyli o czwarte miejsce w drużynie podczas piątkowych treningów. Po trzech seriach trener Łukasz Kruczek zdecydował, że do Kamila Stocha, Klemensa Murańki i Piotra Żyły dołączy Jan Ziobro.

W treningach rozegranych w piątek nie wystąpiło bardzo wielu skoczków z czołówki. Selekcjonerzy poszczególnych ekip sprawdzali zawodników pod kątem ostatnich korekt kadrowych, dając jednocześnie odpocząć „pewniakom”. Tak uczynił też Kruczek, przez co wolny dzień dostali Murańka, Stoch i Żyła.

Sobotnia rywalizacja o medale zaplanowana jest na godzinę 16:00.

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz