Zmiany w obsadzie WTA Katowice Open 2015

Tenis kort ziemny

Do dwóch zmian w obsadzie turnieju WTA Katowice Open (6-12 kwietnia 2015) doszło na kilka dni przed startem imprezy. Z udziału wyeliminowane przez kontuzje zostały Czeszka Karolina Pliskova oraz Szwedka Johanna Larsson.

Na skutek tych roszad, miejsce w drabince głównej uzyskały Francuzka Pauline Parmentier oraz Niemka Anna-Lena Friedsam. Do kwalifikacji, które rozpoczną się już w sobotę dołączyły natomiast Ukrainka Ljudmyła Kiczenok oraz  Włoszka, Gioia Barbieri.

Tytułu sprzed roku w katowickim Spodku bronić będzie Francuzka Alize Cornet, ale na sukces liczy przede wszystkim Agnieszka Radwańska, przeżywająca ostatnio trudne chwile w swojej karierze. W turnieju głównym być może wystąpią jeszcze dwie inne Polki, ale warunkiem jest przejście przez kwalifikacje. Mowa tutaj o Magdzie Linette i Urszuli Radwańskiej.

Pliskova miała być rozstawiona z numerem drugim. Wcześniej kontuzji nabawiła się też inna z anonsowanych w Katowicach zawodniczek – Julia Goerges z Niemiec.

Więcej o turnieju WTA Katowice Open 2015 >>


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/