Znamy terminarz Final 6 Ligi Światowej 2015, mecze naszych w dobrej porze!

W dogodnych porach dla polskich kibiców rywalizować będzie nasza siatkarska reprezentacja podczas Final Six Ligi Światowej siatkarzy w Rio de Janeiro. Ogłoszono już terminarz turnieju. 

Biało-czerwoni trafili do grupy J, w której przyjdzie im zmierzyć się z Serbią i Włochami. W pierwszym dniu imprezy (15. lipca) nasi siatkarze będą mieć wolne – zostanie rozegrane starcie Włoch z Serbią (początek 21:05). Dzień później o tej samej godzinie do gry wejdą zawodnicy Antigi – ich pierwszym przeciwnikiem będzie Italia. 17. lipca, ponownie o 21:05 Polska zagra natomiast z Serbią.

Spotkania grupy J będą każdego dnia poprzedzane przez pojedynki grupy I, gdzie wystąpią Brazylia, USA oraz triumfator Final 4 Dywizji II (Francja, Argentyna, Bułgaria bądź Belgia). Mecze tej grupy planowane są na 17:05 czasu środkowoeuropejskiego, co oznacza, że występy Biało-czerwonych mogą się nieznacznie opóźniać.

Półfinały i finały odbędą się w weekend i będą rozpoczynać się jeszcze wcześniej. W sobotę 1/2 finału o 15:00 i 17:05, a niedzielne potyczki o brąz i złoto odpowiednio o 14:30 i 16:10.

TERMINARZ I TABELE FINAL SIX LŚ >>

fot. K. Sędzicki /archiwum pubsport.pl/

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz