Jesteś tutaj
Główna > Zostań autorem PubSport.pl!

Co prawda okienko transferowe już zamknięte, ale PubSport.pl nadal szuka wzmocnień! Na zasadzie wolnego transferu chętnie pozyskamy nowych zawodników do naszej drużyny!

PubSport.pl działa już od ponad trzech lat. W tym czasie odnotowaliśmy pewne sukcesy, z których cieszymy się zwłaszcza dlatego, że nie wydaliśmy nawet złotówki na płatną promocję itp. Mimo tego liczba odsłon serwisu stale rośnie. W styczniu 2014 roku mieliśmy ponad 170 tys. unikalnych odsłon. 

Aktualnie poszukujemy wzmocnień przede wszystkim na dane pozycje, co nie znaczy, że nie sprawdzimy każdego chętnego.

PIŁKA NOŻNA – to najbardziej popularna dyscyplina na świecie, u nas niestety trochę kuleje. Poszukujemy osób piszących przede wszystkim podsumowania i zapowiedzi meczów w europejskich pucharach, T-Mobile Ekstraklasie, Bundeslidze, Primera Division i Premier League.

SIATKÓWKA – mecze reprezentacji, Plus Liga, Orlen Liga i europejskie puchary – oglądasz? znasz się na siatkówce? Chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu o tej dyscyplinie? Zapraszamy do nas…

INNE SPORTY – jeżeli chciałbyś pisać o jakiś innym sporcie, np. żużlu, lekkoatletyce, sportach zimowych czy motorowych – u nas na pewno znajdziesz miejsce dla siebie. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe pomysły i wsparcie.

Co możemy zaoferować:

Chociaż bardzo chcielibyśmy, to nie możemy zaoferować wynagrodzenia pieniężnego. Ze współpracy z PubSport.pl możesz czerpać inne, może nie mniej ważne profity. Nasi zaufani ludzie mogą starać się o akredytacje na wydarzenia sportowe. Do tej pory udało nam się wejść m.in. na:

  • mecze el. MŚ siatkarek w Łodzi
  • siatkarską Ligę Mistrzów
  • Ligę Mistrzów szczypiorniaka
  • SuperMecz Lechia – Barcelona
  • spotkania Orlen Ligi
  • mecze T-Mobile Ekstraklasy w Zabrzu, Bielsku, Krakowie i Kielcach

Oprócz tego oferujemy także współpracę z młodymi dynamicznymi ludźmi, dla których tak jak dla Ciebie sport jest wielką pasją.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem damian.slusarczyk[małpa]pubsport.pl

PS. zgłaszając się, zamiast lub obok CV dorzućcie koniecznie tekst próbny na jakiś aktualny sportowy temat. To lepsza wizytówka niż nawet najlepszy życiorys 🙂


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Top