Wesołych Świąt!

Przychodzi mi pisać ten tekst w trudnych czasach. Kiedy selekcjoner reprezentacji mojego kraju apeluje, do kibiców by zjednoczyli się przed Euro jak przed katastrofą, a prezes związku nie umie powiedzieć dwóch słów do kamery bez kartki. W czasach, gdy hasło promujące reprezentację mojego kraju zaczyna się o słów „Mówią, że nie mamy przyszłości… W porządku”. 

Jak widzicie składanie życzeń świątecznych w tych czasach to niełatwe zadanie. Coraz częściej jak patrzę na Smudę, Latę oraz innych wirtuozów myśli i słowa mam wrażenie, że najbliższy rok będzie katastrofą dla polskiej piłki. Mam nadzieję, że się mylę, że w 2012 roku polscy sportowcy przysporzą nam dużo pozytywnych emocji, podczas imprez ogromnych – jak igrzyska olimpijskie, duuużych – jak Euro i szeregu mniejszych, o których teraz nie czas pisać. Tego życzę polskiemu sportowi.

Czytelnikom tej strony chciałbym życzyć dużo cierpliwości i wyrozumiałości na wszystkie niedociągnięcia jakie tutaj się zdarzają. Chciałbym także, byście czerpali z wizyt na pubsport.pl chorobliwą niemal satysfakcję – prawie tak wielką jak ta, która dopada Smudę, na wieść, że może do kadry powołać kolejnego Niemca. No i niech, Ździchu Kręcina ma w swojej opiece tę stronę – wtedy wszyscy będą zadowoleni.

Autorom tekstów życzę wytrwałości i podnoszenia kwalifikacji (i tak dużych, żeby nie było 🙂 ).  Obyście po każdym swoim tekście byli tak zadowoleni jak Kuba Rzeźniczak na poniższym filmiku, niech ten słynny cytat będzie dla was mottem na cały następny rok:

Na koniec każdemu, kto czyta ten tekst życzę Wesołych Świąt, przez te kilka dni poczujcie się tak jak przez kilka lat czuł się Zdzisław Kręcina na stanowisku sekretarza PZPN – rybka, barszczyk, ciasto, zmrożona wódeczka i kobiety już czekają 🙂

PS. Nagrajcie sobie Kevina na kasetę, prawdopodobnie to ostatnia świąteczna emisja 🙂

Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/